Hala Clash Royale oynayan var mı?

2021 Temmuz ağustos gibi oluşturduğum hesapta şu an 1 15 seviye, 6 ya da 7 14 seviye, 2 13 seviye, 10-15 arası 12 seviye kartlara sahibim. Sadece 1 tane evrim açık. 6200 kupayım. Günlük doz birkaç maç atıp çıkıyorum. Şu anda başlayacak olanlara tavsiyem, başlamasınlar gerek yok . Hem emek istiyor hem de evrim muhabbetinden sonra gerçekten P2W oldu. Supercell anka güncellemesinden sonra oyuna bir süre güncelleme getirmeyi bırakmalıydı bence. Ha bu arada 14 levelim

Aynen dediğim gibi, 2 sene boyunca 6-7 tane Max kartınız olmuş, yine iyi.

Şu an 7100 kupa ve usta ligindeyim 4 royele Pass aldım destemde 2 tane fullenmeyen kart var ama arklarla turnuva yapıyoruz ve orası sarıyor.

4 Royale pas ☠☠

Bu tür oyunlar maalesef pay to win olmak zorunda. Kaderlerinde var bu.
Bu yüzden bu tür oyunlardan uzaklaştım.

Oyunun suyunu çıkardılar iyice. Eskiden saçma sapan evrimler falan yoktu ne güzel...

Evrimler oyuna güzel renk kattı da bende olsa daha çok zevk alabilirdim . Oynuyoruz hala, oynadığım tek mobil oyundur kendisi.

Hala oynayanlar var ama oyunun şu anki durumunu çok net bilmiyorum. Aktif anlamda 17-18 yıllarında oynuyordum. En son bundan yine 3-4 yıl önce 4000 kupaya kasıp bırakmıştım. Yeni ligler vs. gelmiş, oyun bayağı değişmiş. Level konusunda arttırmalar yapılmış sanırsam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…