Hala Clash Royale oynayan var mı?

2021 Temmuz ağustos gibi oluşturduğum hesapta şu an 1 15 seviye, 6 ya da 7 14 seviye, 2 13 seviye, 10-15 arası 12 seviye kartlara sahibim. Sadece 1 tane evrim açık. 6200 kupayım. Günlük doz birkaç maç atıp çıkıyorum. Şu anda başlayacak olanlara tavsiyem, başlamasınlar gerek yok :D. Hem emek istiyor hem de evrim muhabbetinden sonra gerçekten P2W oldu. Supercell anka güncellemesinden sonra oyuna bir süre güncelleme getirmeyi bırakmalıydı bence. Ha bu arada 14 levelim :)

2021 Temmuz ağustos gibi oluşturduğum hesapta şu an 1 15 seviye, 6 ya da 7 14 seviye, 2 13 seviye, 10-15 arası 12 seviye kartlara sahibim. Sadece 1 tane evrim açık. 6200 kupayım. Günlük doz birkaç maç atıp çıkıyorum. Şu anda başlayacak olanlara tavsiyem, başlamasınlar gerek yok :D. Hem emek istiyor hem de evrim muhabbetinden sonra gerçekten P2W oldu. Supercell anka güncellemesinden sonra oyuna bir süre güncelleme getirmeyi bırakmalıydı bence. Ha bu arada 14 levelim :)

Aynen dediğim gibi, 2 sene boyunca 6-7 tane Max kartınız olmuş, yine iyi.

Şu an 7100 kupa ve usta ligindeyim 4 royele Pass aldım destemde 2 tane fullenmeyen kart var ama arklarla turnuva yapıyoruz ve orası sarıyor.

4 Royale pas ☠☠

Hala oynayanlar var ama oyunun şu anki durumunu çok net bilmiyorum. Aktif anlamda 17-18 yıllarında oynuyordum. En son bundan yine 3-4 yıl önce 4000 kupaya kasıp bırakmıştım. Yeni ligler vs. gelmiş, oyun bayağı değişmiş. Level konusunda arttırmalar yapılmış sanırsam.

Geri
Yukarı