Hala HyperX Cloud 2 alınır mı?

Cetcik

Picopat
Daha fazla  
2023 yılında hala daha Cloud 2 alınır mı? Bu fiyata daha iyi bir kulaklık var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
2023 yılında hala daha Cloud 2 alınır mı? Bu fiyata daha iyi bir kulaklık var mıdır?

Kablo çok sevmiyorsan ve hardcore bir FPS oyuncusu değilsen bunu al.
Kablosu biraz uzun ve kabloları artık sevmiyorum, şu an Cloud 2 kullanıyorum muazzam ses kasıyorum, ama kablosuz rahatlığı bir başka.

"Hala"? Hocam doğrusu "hâlâ" diye yazılır. Türkçemizi düzgün kullanalım.

Günümüz türkçesinde "hâlâ" adlı kelime namevcut durumda.

Kablo çok sevmiyorsan ve hardcore bir FPS oyuncusu değilsen bunu al.
Kablosu biraz uzun ve kabloları artık sevmiyorum, şu an Cloud 2 kullanıyorum muazzam ses kasıyorum, ama kablosuz rahatlığı bir başka.

Sadece Valorant oynuyorum kablo dışında başka bir sorunu var mı?

TDK müdürlerini kaale almayın hocam. O şahsın sosyal medya yazışmalarını görsek Türkçenin T'si kalmaz.

Neyse konuya gelirsek Cloud 2 kulaklığı 7 ay kullandım. Biraz kulak terletiyor gibi. Ama çok uzun takmayacaksanız (2-3 saat vs) sorun yok. Blackshark da bakabilirsiniz.

TDK müdürlerini kaale almayın hocam. O şahsın sosyal medya yazışmalarını görsek türkçenin T'si kalmaz.

Neyse konuya gelirsek Cloud 2 kulaklığı 7 ay kullandım. Biraz kulak terletiyor gibi. Ama çok uzun takmayacaksanız (2-3 saat vs) sorun yok.

Hocam kutudan deri bir ped daha çıkıyor onu takınca dışarıdaki sesler duyuluyormuş fakat o ter sorununu çözer gibi duruyor peki uzun kullanımda kulak ağrısı yapıyor mu (7-8 saat gibi bir sürede.

Hocam kutudan deri bir ped daha çıkıyor onu takınca dışarıdaki sesler duyuluyormuş fakat o ter sorununu çözer gibi duruyor peki uzun kullanımda kulak ağrısı yapıyor mu (7-8 saat gibi bir sürede.
Ben o kadar fazla takmadım ama 3-4 saat taktım ve ağrı yaşamadım. Pedler kulağımı tam içine aldığı için sorun olmadı ama kulağınız büyükse pedler kulağınıza temas ederse ağrı yapabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı