Hala iPhone 5S Alınır mı?

78501

Kilopat
Makaleler
5
İyi forumlar. iPhone telefonlar büyük bir kısmın ilgisini çekmekte. Eskiden iPhone telefonlara çok karşıydım. Niye bir telefona bu kadar para verilir diye. Sorum şu. Yıl oldu 2016. iPhone 5S almak istiyorum. Hala alınabilir bir telefon mu? Bütçem 1400 TL. iPhone 6 almak isterim ancak o kadar param yok. Alabilirsem ikinci el alabilirim. iPhone 7 çıkınca iPhone 6 ucuzlar mı? iPhone alırsam 1400 TL, Android alırsam 1200 TL limitim var. Sizce hala iPhone 5S alınır mı? İyi haftasonu geçirmeniz dileğiyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
İphone 5s küçük ekran severler için hala alınabilir bir telefon. Almanızı tavsiye ederim. Ayrıca Android cihazlara da bakmanızı öneririm.

Eğer benim gibi IOS hayranı isen ve performans senin için önemli değil ise Iphone 5C alabilirsin.

Not: Benchmark sonuçları çok kötü. Tek iyi yanı IOS

Bence hayır. Eski olması güncelleme almıyacak olması başlı başına bir neden. Zaten sahip olduğu özellikler de çok iyi değil ve şarj konusunda kötü. Şu an 5S kullanıyorum ve sorun yaşıyorum. Asus Zenfone 2 gibi fiyat performans ürünü almanız sizin için yararınıza olacaktır.

İphone 5s efsane telefon ama artık güncellemerle kasma olacaktır iphone 6 hata ürünüdür s serilerini almanı tavsiye ederim . Android olarak lg g2 veya huawei p9 efsane telefonlar

Artık alınmayacak eski bir cihaz. Yerine daha iyi cihazlar alabilirsiniz. iPhone SE olsa alın derdim. Size G4 veya Note 4 almanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı