Hala orijinal Xbox 360 kolu var mı?

Darth.Vader

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mustafar
Arkadaşlar, bildiğiniz gibi Xbox 360 kolunun üretimi durdu. Peki hala internette orijinal Xbox 360 kolu var mı? Veya esnaflar da vb. bulabilir miyim? Eğer internette görürseniz linkini atabilir misiniz?

Spotçularda olabilir. Bu devirde çok zor bulmak. İkinci el anca.

Hem niye 360 kolu?
F310, F710 falan alabilirsiniz. Hatta benim de kullandığım F710'dan saralım?
Hocam bildiğim kadarıyla Xbox kolları daha rahat. Ayrıca gözüme güzel duruyor.

En yakın Monster Pusat var.

Bir çok kişi Monster markasını yerin dibine sokuyor. Bu gamepad iyi midir? Techno3030'un dediği F310 ve F710 ile karşılaştırdığımızda hangisi daha iyi?

Sanmıyorum, çok bütçen yoksa Monster, Rampage gibi kontrolcülerden uzak dur, hassasiyetleri falan kronik sorunlu olabiliyor. En iyisi o bütçeye Logitech almak.

Orijinal Xbox 360 veya DualShock 3 bulmak imkansız denilebilir. Bütçen yetiyorsa Logitech F710 en iyi alternatiflerden birisidir. Yetmiyorsa F310 almanı tavsiye ederim kablolu ve titreşim motorları bulunmuyor ama kalitesi çoğu gamepade taş çıkartır o bütçe içerisinde.

Orijinal Xbox 360 veya DualShock 3 bulmak imkansız denilebilir. Bütçen yetiyorsa Logitech F710 en iyi alternatiflerden birisidir. Yetmiyorsa F310 almanı tavsiye ederim kablolu ve titreşim motorları bulunmuyor ama kalitesi çoğu gamepade taş çıkartır o bütçe içerisinde.
Şu an F710 ile Monster arasında kaldım. Direkmen F710 al diyeceksiniz ama Monster daha ergonomik (tuş açısından). Monster'ın F710'a göre eksikleri neler?

Yeni konular

Geri
Yukarı