Halen Battlefield 1 Alınır mı?

Kesinlikle alman gerek. Yarattığı his diğer oyunlara göre çok farklı. Haliyle hem yüksek gereksinimli bir oyun hem de ücretinden dolayı hile sayısı çok az. Tavsiye ediyorum. :)

Ben 5 dolara full premium paket almştım öyle kampanya bekleyip al değer.

Alınır, hemen hemen hergün oynuyorum. Hile ile karşılaşma şansın çok az ve oldukça eğlenceli.

Ya CS-GO ve genel FPS oyunlarındaki alışkanlığım sayesinde RossMK3'le haritaları ortalama kill bazında ilk 5'te bitiriyorum hakikaten bazı killerde fare falan atıyorum ama piyade veya tankçı oynayamıyorum hangi silah önerirsin bu iki yetenek grubu için? Bir de yüksek puan almak için kill yetmiyor flagları toplamak lazım sanırım değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alma çünkü yakın zamanda büyük ihtimalle ücretsiz olucaktır.
Ücretsiz olmaz, hele hele yakın zamanda hiç olmaz. En son ücretsiz BF verdiklerinde 4 sene önce BF3'ü vermişlerdi, sonra onu bile bir daha ücretsiz yapmadılar.(2002 yılında çıkan 1942 verilmişti onu saymıyorum.)

B
Ya CS-GO ve genel FPS oyunlarındaki alışkanlığım sayesinde RossMK3 le haritaları ortalama kill bazında ilk5 te bitiriyorum hakikaten bazı killerde mouse u falan atıyorum ama piyade veya tankçı oynayamıyorum hangi silah önerirsin bu iki yetenek grubu için? Bi de yüksek puan almak için kill yetmiyor flagları toplamak lazım sanırım değil mi?
Taaruz için başlangıç olarak Automatico M1918 Siper yakın mesafeden iyidir, kapalı mekan haritalarda M97 Siper Silahı Arkası Delik yakın mesafede kullanımı basit, seviye 10 olunduğunda Hellriegel 1915 Fabrika son derece öldürücü silahtır. DLC silahları arasından da SMG 08/18 Dürbünlü biraz fazla sekse de alışınca büyük şarjör kapasitesi ve hızlı oluşuyla ölümcül bir silah.

Bel tabancası olarak M1911 Susturucu en dengeli olanıdır.

Sıhhıyeci olarak başlangıçta M1917 Tarayıcı ile başlayıp sonra Autoloading 8.25 Uzun Şarjör ve Fedorov Avtomat Fırtına ile devam edilebilir.

Bel tabancası olarak Auto Revolver iyidir.

Destek yakın mesafe için BAR M1918 Fırtına, orta mesafe Parabellum MG14/17 Hafif ve uzun mesafede uçak ve gözcü katili olarak M1917 MG Teleskopik yüksek şarjör kapasitesi ve bastırma gücü ile çok etkili.

Destek bel tabancası olarak C93, Mle 1903 ve M1911 susturucu.

Gözcüde Ross orta mesafeden iyidir ben de kullanıyorum. Çok uzak mesafeler için M1903 K. Nişancı kullanılabilir, yakın/orta mesafe siper veya koridor savaşlarında M1903 Deneysel kullanılabilirse etkili olabilir ama ya sev ya nefret et silahıdır, orta mesafe olarak Gewehr M.95 Piyade kullanılabilir.

Gözcünün bel tabancası olarak Bodeo 1889, Mars Otomatik, Obrez ve yine 1911 Susturucu iyidir.

Tank olarak yakın mesafe piyadeye karşı FT-17 Hafif Tank iyidir, 360 derece çevre kontolü ve hızlı hareketi ile etkili oluyor ancak büyük tanklar ve açık alan karşısında etkisizler.

Genel olarak en iyi tank ST Chamond "Uzaktan Taaruz Tankı" versiyonudur. Uzak-orta-yakın fark etmeksizin hem açık alan hem de sokak savaşında kullanabilirsin. Amiens haritasında 45'e 1 bitirdiğim oldu.

Çok uzak mesafeden ise Tank Avcısı Kara Gemisi ile tank ve piyadelere karşı etkili olabilirsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı