Half Life 1 grafiklerine benzeyen korku oyununun adı nedir?

SunSet

Megapat
Yılını tam hatırlamıyorum. Oyunu 2005-2009 arasında oynamıştım fakat oyun daha öncesinde de çıkmış olabilir. Grafikler Half-Life 1 gibiydi. Oyununun ana menüsünü hatırlamıyorum fakat save alırken birden çok save alabiliyorduk ve ayrıca save alınan yerin görseli fotoğrafıyla ön izleme şeklinde kaydediyordu.

Oyunun başlangıcını hatırlıyorum sadece. Başladığı yer ormanlık gibi, yeşillik yerde başlıyorduk ve patika gibi yukarı yokuş olan bir yol vardı o yolu takip edince çiftlik evine giriyorduk. Bu arada oyun gündüz başlıyor. Paylaştığım fotoğraf tam aynısı değil fakat böyle bir kapı var. Hafif açık, aralık yerden giriyorduk yanlış hatırlamıyorsam. Çiftlik evin mekanın içerisinde ağaçta asılı yarı bedenle açık mavi kot pantolon giymiş, üst bedeni yok, belden aşağı asılı ceset var. Hatta direkt demir kapıyı geçince ileride bir yerde yalnız belden aşağısı olan bir ceset ağaçta asılıyordu. Girişin sağında mı ne bir kulübe var, kulübe içinde köyde bulunan malzeme depolayacak depo olur ya onun gibi yuvarlak dönen testere asılı ve diğer malzemeler vardı. Dönen testere uzaktan kontrol edip hem döndürüp hem de yaratığa fırlatabiliyorduk. Bu fırlatma konusu Half-Life 2'e benzer fakat şehir içinde değildi kesinlikle böyle giriş olduğunu hatırlıyorum sonrasında böcek kafalı insan bedenleri saldırıyordu diye hatırlıyorum. Belki indie oyunda olabilir.

Resim örnek; Karşısında direkt ev var mıydı hatırlamıyorum.

1700773936581.jpeg

Ağaçta asılan ceset örneği Half-Life 2'de var onu da paylaşayım;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sven-Coop'ta harita olabilir mi? Daha öncelerden böyle bir ev hatırlıyorum ve oynadığım oyunlardan grafiği bunlara en cok olan oyun o.

Pathologic geliyor aklıma.
Penumbra Black Plague
Sven-Coop'ta harita olabilir mi?
Videolarını izledim onlar değil. Half Life ile de çok karıştırılıyor fakat onları da oynadım, Half Life 2'de asılan ceset de zaten şehir içinde gibi bir yerdeydi ve yuvarlak testere yerden alıp yalnızca fırlatıyorsun Half Life 2'de. Benim oynadığım oyunda ayrıca yerden aldığın yuvarlak testere döndürüyorsun baktın çok saldırı yapıyor düşman uzaktan da fırlatıp düşmanı öldürüyordun. O zamanlarda yaşta küçük ve söylediğim yerlerden sonra korkup bırakıyordum oyunu yani o yüzden çok da oynamadığım için başlangıç kısmı hatırlıyorum. Keşke oyunu o zamanlarda biraz daha ilerleyebilseydim aklıma daha kolay gelebilirdi. Şimdi de ismini hatırlamadığım korku oyununu yıllardır arıyorum bulamadım. Belki o zamanın büyüğü hatırlayıp söylerde oyunu tekrar oynama fırsatım olur.

Son düzenleme:
Half-Life'ın They Hunger modundan bahsediyor olabilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Muhtemelen bu değildir.

GTA6 çıkar ama bu oyunu bulan çıkmaz 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı