Half-Life 1 opposing Force Türkçe yama ve alt yazı modu var mı?

xPSYCHOx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. İngilizce bilgim pek iyi olmadığı için ve oyunu daha iyi anlamak için Türkçe alt yazı ve yama arayışındayım. Şimdiden teşekkürler.

VirusTotal virüslü gösteriyor.
Dosyayı indirip, .ZIP dosyasını doğrudan VirusTotal içerisine yükleyerek tarama yaptım. Sonuç daha da vasat çıktı.
1712609785367.png

Gerçekten virüslü mü bilemiyorum, ne olur ne olmaz rehberi Steam içerisinden raporlayacağım.

Sonuç gerçekten çok hızlı. Raporlamamın üzerinden henüz birkaç dakika geçti ve indirme bağlantısı rehberden kaldırıldı.
1712610166192.png

Ekleme: Sonradan indirme bağlantısı geri geldi.

Son düzenleme:
Dosyayı indirip. ZIP dosyasını doğrudan VirusTotal içerisine yükleyerek tarama yaptım. Sonuç daha da vasat çıktı.
Eki Görüntüle 2163211
Gerçekten virüslü mü bilemiyorum, ne olur ne olmaz rehberi Steam içerisinden raporlayacağım.

Sonuç gerçekten çok hızlı. Raporlamamın üzerinden henüz birkaç dakika geçti ve indirme bağlantısı rehberden kaldırıldı.
Eki Görüntüle 2163221

Farklı bulabildiğiniz yama mevcut mudur?

Dosyayı indirip. ZIP dosyasını doğrudan VirusTotal içerisine yükleyerek tarama yaptım. Sonuç daha da vasat çıktı.
Eki Görüntüle 2163211

Eki Görüntüle 2163221

Bu arada belki sadece opposing Force virüslüdür diye Shift'e falan baktım onlarda virüslüymüş.

Son düzenleme:
Bu arada belki sadece Opposing Force virüslüdür diye Shift'e falan baktım onlar da virüslüymüş.
Ben direkt hepsinin içinde geldiği .ZIP dosyasını tarattım. VirusTotal üzerinde birçok yazılım zararlı bulduğunu söyledi. Kesin virüslüdür diyemeyeceğim ama risk almamanızı tavsiye ederim.

Altyazı modu bulamazsanız, oyunu İngilizce şekilde bitirip, sonradan ise hikaye anlatımı videosunu izlemenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı