Half-Life 1 tam hikaye makalesi mevcut mu?

Bana o Fandomdakinin Linkini Atar Mısınız?

Buyurun.

Buyurun.
Oh. Trükçe değilmiş ya :D
Ben varım. Kitabım olmasa da baştan sona anlatırım.

Bazı aksaklıklar olabilir ama anlayacağını ve anlayışla karşılayacağını düşünüyorum.
Anlatabilir misin hikayeyi? Ama yeni konu açmanı rica ediyorum başkaları da yararlansın.

Source var, ilkinden daha güzel gözüküyor.

Ya abi ben oynamaya karar verdim. Teşekkürler ilginiz için gözlerimiz kanaya kanaya oynayacağız artık :D

Oh. Trükçe değilmiş ya :D

Anlatabilir misin hikayeyi? Ama yeni konu açmanı rica ediyorum başkaları da yararlansın.
Vaktim olunca bir konu açıp uzun uzun anlatacağım. Konu açmamı istediğiniz için daha detaylı ve yanlışlık olmasın diye araştırma yaparak yazacağım. Anlayışınız için teşekkürler.

Black Mesa neden oynamak istemediğinizi öğrenebilir miyim? Merak ettim açıkçası :D

Ya abi ben oynamaya karar verdim. Teşekkürler ilginiz için gözlerimiz kanaya kanaya oynayacağız artık :D
Tabi oynayacaksın gülüm, grafikleri berbat, gözüm kanıyor dediğin oyun olmasa belki steam, belki de oynadığın daha nice oyun olmayacaktı. Grafikleri berbat dediğin oyun tarihi bir eser, bir devrimdir. Biz bugün kendimize "oyuncu" diyorsak bu oyun sayesindedir.
Arkadaşlar, hikayenin yarısı bitti sayılır. Uzun uzun yazdım, işteyken yazdığım için de çok vakit ayıramadım. Büyük ihtimal iki gün sonra yayınlayacağım. Foruma da güzellik olur umarım.
@bifteq Artık istediğin hikaye forumda mevcut. İmzam'dan ulaşabilirsin.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, ben bir insanlık ayıbı yaptığımı biliyorum ama düzeltmek için bugün Steam'den Half-Life 2 aldım. Aslında 1'i de oynayacaktım ama gerçekten görüntüsü katlanılmaz derecede berbat. Black Mesa önermeyin lütfen. Ben 1. oyunun tam hikayesini kitap okur gibi okuyup hikayeye geri kalan kısmını oynayarak anlamak istiyorum. Kısacası hikayenin 2. oyuna kadarki bölümünü okumak istiyorum. Bununla alakalı bir yazı var mı? Gerçekten uğraşabilecek arkadaşlar konu açabilir mi veya buraya yazabilir mi? Teşekkürler şimdiden.

*Her şey grafik değildir*

Geri
Yukarı