TahaCanYuksek

Centipat
Daha fazla  
Half-Life hikaye kısmını oynayacaktım fakat sıkıldığımda arada Online da girmek istiyorum, internetten yükledim alt yazı modunu ve Türkçe versiyonunu da ayarladım. Daha sonra bunu nasıl değiştireceğim oyunu silmeden? Yani oyun açılırken subtittless mod yazıyor fakat normal moduna nasıl geri döndürürüm oyunu silip yeniden yüklemeden?

Half-Life'a Türkçe yama kurmanı geçtim Türkçe yama niye var? Oyunda diyalog neredeyse yok. Karakterimiz konuşmuyor konuşanlar anca toplasan 7-8 tane bilim adamı sana şunu yap bunu yap diyor onun dışında konuşma yok. Sil Türkçe yamayı öyle oyna.

Half-Life'a Türkçe yama kurmanı geçtim Türkçe yama niye var? Oyunda diyalog neredeyse yok. Karakterimiz konuşmuyor konuşanlar anca toplasan 7-8 tane bilim adamı sana şunu yap bunu yap diyor onun dışında konuşma yok. Sil Türkçe yamayı öyle oyna.

Hocam ben hikaye deneyimlemek istiyorum genel olarak o yüzden kurmuştum.

Hocam ben hikaye deneyimlemek istiyorum genel olarak o yüzden kurmuştum.

Hocam sorun da orada zaten hikaye anlatımı yok oyunda konuşan falan yok. Çevresel anlatım var çevrendeki olayları gözlemleyerek anlıyosun hikayeyi. Diğer oyunlardaki gibi senle konuşup niye buradasın napıcaksın neler oluyor diye anlatan yok kısacası.

Hocam sorun da orada zaten hikaye anlatımı yok oyunda konuşan falan yok. Çevresel anlatım var çevrendeki olayları gözlemleyerek anlıyosun hikayeyi. Diğer oyunlardaki gibi senle konuşup niye buradasın napıcaksın neler oluyor diye anlatan yok kısacası.

Oyunu bir yarım saat oynadım orada profesörler bir şey anlatıyor falan oradan sonra başka konuşma sahnesi yok mu?

Geri
Yukarı