Half-Life 1 vs 2

Ben kesinlikle Half-Life 1 derdim. 2.oyunu hiç kendim bitiremedim açıkcası. Nedendir bilmiyorum ama oynarken o kadar sıkıldım ki, hep yarısında silidm. Ama ilk oyunu oynarken hiç böyle olmadı. Her defasında oynarken ayrı bir heyecanla oynamıştım. İlk oyundaki aldığım heyecanı hiç bir zaman ikinci oyundan alamadım.

Valve complate pack al diyenler üşüşmeden belirtiyim oynayacağın oyunu al. Half-Life 1I herkes bir kere oynamıştır. Grafiklerinde de iyileştirme yapılmış biraz. Ben biri satın aldım.

Half-Life 2 diyorum.
O atmosfer.
O savaş sonrası çıkmış yerler.
Ölü topraklar.
En basittinden insan psikolojisini çok iyi yansıtıyor.
Bakınca burada eskiden mutluluk huzur güzel bir dünya vardı diyorsun.

Oyundaki en sevdiğim şarkı olan "triage at dawn" şarkısı, oyunda tek bir yerde çalıyor.
Oynayanlar bilir dünyanın, en gereksiz yerinde çalıyor ve seni atmosfere sokuyordu.
Başka oyunda olsa meh dediğin tarzda bir yerde.
Half-Life 1 devrim ve kalitenin öncüsü olabilir ama Half-Life 2 o kaliteyi arşa çıkardı.

Half-Life 2 diyorum.
O atmosfer.
O savaş sonrası çıkmış yerler.
Ölü topraklar.
En basittinden insan psikolojisini çok iyi yansıtıyor.
Bakınca burada eskiden mutluluk huzur güzel bir dünya vardı diyorsun.

Oyundaki en sevdiğim şarkı olan "triage at dawn" şarkısı, oyunda tek bir yerde çalıyor.
Oynayanlar bilir dünyanın, en gereksiz yerinde çalıyor ve seni atmosfere sokuyordu.
Başka oyunda olsa meh dediğin tarzda bir yerde.
Half-Life 1 devrim ve kalitenin öncüsü olabilir ama Half-Life 2 o kaliteyi arşa çıkardı.
Ben daha çok Episode 2'yi sevdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı