Half-Life 25. Yıl Dönümü Güncellemesi Steam’de Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Eki Görüntüle 2020297
Half-Life efsanesi 25 yaşına girerken Valve bu özel günü her şeyi başlatan oyuna sürpriz bir güncelleme yaparak kutluyor. Half-Life 25. Yıl Dönümü Güncellemesi yenilenmiş içerik, yeni grafik ayarları, geniş ekran görüş alanı desteği, çok oyunculu haritalar, orijinal Valve tanıtımı, hata düzeltmeleri, Steam Deck desteği ve çok daha fazlasını içeriyor. Ücretsiz Half-Life 25. Yıl Dönümü Güncellemesi […]

Devamı: Half-Life 25. Yıl Dönümü Güncellemesi Steam’de Ücretsiz Olarak Yayınlandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
10 Yıllık dostum kendisi, nice mutlu yıllara yoldaşım. 🥳💛

Az önce bu videoyu izledim, sizde izleyebilirsiniz gayet güzel bir anlatım yapılmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Gözümde canlanır koskoca mazi...

2000'li yılların başında lan bağlanıtısı ile bağlı PC'lerde saatlerce CrossFire da kapışırdık. O trenin nereye gittiğini bilmeden beklerdik.

Yıllar sonra kendi pcmizi alınca ne olduğu ortaya çıktı. Büyük ve uzun bir hikaye. Beni çok etkileyen ilerlemesi vardı oyunun. Sonra duyduk HL2 çıkmış Allah'ım çıldırıyorum hemen buldum oynadım. Tek kelimeyle mükemmel. Sonra EP1 ve EP2 ile oyun resmen benim gönlümde hep en iyi FPS oyunu olarak kalmıştır.

Eğer olurda ölmezsek HL3 bekleriz. Çıkmazsa da en azından bizim torunlara anlatacak bir hikayemiz olacak. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı