Half-Life 25. Yıl Dönümü Güncellemesi Steam’de Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Sineğin yağını sıkmak işini GTA V'in de ötesine çıkardı HL ekibi. Gabe dediğin adam gerçekten oyun dünyasında adı bu kadar geçmesine rağmen oyun dünyasına hiçbir şekilde katkıda bulunmak istemeyen bir isim bu belli artık. Ha şu ayrı; Yatlarda katlarda para ezmeye devam etmek için yaptığı girişimler oyun dünyasına katkıda bulunuyor ve bunlar da artık kendini çeviren ve kült sistemler.

Millet ne diyor, kendileri ne yapıyor. Bi HL3 senaryosu yazabildiler senelerce uğraşıp onu da sızdırttılar sonra da seriye küstüler. Artık HL öven birisi gördüğüm zaman triggerlanmaya başladım. Hatır gönül ile bu kadar yürüyen bir oyun daha olmamıştır. Gönüllü ekibinin senelerce uğraşıp meydana getirdiği Black-Mesa eklentisi bile ilk oyundan kat kat güzeldi.

Adam gibi oturup senaryo yapsalar ve Black Mesa kalitesinde bir oyun çıkarsalar, elbette güzel bir senaryo eşliğinde. Gayet de oynanır en azından milletin içi soğur. Ancak sanırım artık oyun sektörünün geldiği noktanın gerisinde kaldıklarının kendileri de farkında.

Hocam Decay bir mod değil aynı blue Shift ve oppesing Force gibi genişletme paketidir HL1'de uzaya gonderdıgımız roketı neden gonderdıgımızı anlatır collette Green ve gina cross olarak coap sekilde oynanır Steam'de su anda solo mission yapılıyor betada henuz.
Moddan bahsediyorum orijinali PS2 oyunudur ve PC portu yok, emulatör ile oynanıyor fakat co-op olduğu için zevk alamıyorsunuz.

Oyun bozulmuş, Speedrun manyağı arkadaşım oyunun koli ile zıplama bugu, Multiplayer modundaki zıplama tricklerinin yok olduğunu söyledi. Oyun mahvoldu yani. Çoğu öz şey gitmiş.
Zaten speedruncılar oyunun son sürümünü değil WON sürümünü kullanıyorlar. Onlar için bir şey değişmiyor.

Tam tersi olmasın? Adamlar yıllardır GTA V ve RDR 2 online'ı güncelleme bombardımanına tutuyorlar. Valve tarafında ise TF 2, Left 4 Dead 2 gibi oyunlar çürümeye terk edildi. Uzun yıllardır CS:GO'nun yüzüne bile bakmıyorlardı. 1-2 yılda bir operasyon geliyordu o kadar. Şimdi CS 2 diye bir şey çıkardılar, onu da ellerine yüzlerine bulaştırdılar.
O yüzden GTA 4'ü hala optimize etmediler, o yüzden GTA SA'nin korsan versiyonu orjinalinden daha iyi.
Rockstar, oyunu piyasaya sürdükten sonra eğer para kazanmayacaksa oyunu umursamaz.

O yüzden GTA 4'ü hala optimize etmediler, o yüzden GTA SA'nin korsan versiyonu orijinalinden daha iyi.
Rockstar, oyunu piyasaya sürdükten sonra eğer para kazanmayacaksa oyunu umursamaz.
Rockstar'ın eski oyunlarının bozuk ya da kötü çalışmasına hak veriyorum. Bence en büyük ayıpları. Ancak Valve'de iyi bir oyun şirketi değil artık. Adamlar Steam'i piyasaya sürdüğünden beri inanılmaz bir tembellik ve umursamazlık söz konusu. Dünya'nın en çok oynayan oyunları TF 2, CS:GO gibi oyunlarını bile güncellemelerle adam akıllı desteklemediler. CS 2 diye bir şey çıkardılar, bozuk. Adamların o kadar umurunda değil ki hiçbir şey. Arkama yaslanıyorum Steam'den para akıyor zaten diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı