Half-Life 3 çıkar mı?

CS2 geliyor, daha önce sanırsam CSS çıktığında HL2 ardından çıkmıştı. İnanılmaz merak ediyor beklettiler, özellikle benim gibi Half-Life fanboylarına bir nimet düşmesini umuyorum 2025'te. Half-Life 3 çıkmazsa son bölüm Borealis gemisinde uzun maceralı bir görev bizi bekleyebilir. Siz ne düşünüyorsunuz?
Hocam Benim düşüncemle gelicek sebebi ne dersen.CS2 sızıntılarda L4D3 oyunuda vardı büyük ihtimal half life 3`ü getirirler inşallah.

Half-Life 0'da olabilir. Re 0 gibi.

Black Mesa var zaten. Remake ya da remod çıkarsa tepki alır hali hazırza Steam atölyemde 30 tane grafik modu var zaten. Mmod gibi. Aslında çıkarmazsa Valve gönüllü olarak yapılabileceğini düşünüyorum ama hadi bakalım. Zaman gösterecek.

Hocam benim düşüncemle gelecek sebebi ne dersen. CS2 sızıntılarda L4D3 oyunuda vardı büyük ihtimal Half-Life 3'ü getirirler inşallah.

İnşallah dostum.

Haklısınız hocam biz gariban 1600 serisine sahipler ne yapacağız :D
Sistem gereksinimleri sayfasında Ultra grafik ayarında çalıştırmak için 4080 gerektiği yazıyor..
Hiiç bende öyle seneye anca 2080s geçerim diyordum hocam, bunu görünce kendimi dinazor hissettim :D

GeForce NOW bile kasarak açar sanırım, standart üyelikte maksimum 2080 dengi kart veriliyor.

Geri
Yukarı