Half Life 3 Steamde!

HighPixel

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Rockstar Games'den ani bir şekilde piyasada boy göstertilen Half Life 3 yerini aldı. Oyun Cell mimarisi ile tasarlanmış ve temel oyuncu kitlesi Xbox 360 olarak gösteriliyor. Frost Bite 5 oyun motoru ile gözlerimizi kamaştırıyor. Daha fazlası için
Half-Life 3 on Steam

Son düzenleme:
Daha önceki HL oyunları hakkındaki görüşlerinizi, oyunun konusunu ve yeni çıkan oyunu almak uygun olup olmadığını söylerseniz çok mutlu olurum.

Daha önceki HL oyunları hakkındaki görüşlerinizi, oyunun konusunu ve yeni çıkan oyunu almak uygun olup olmadığını söylerseniz çok mutlu olurum.

İlk oyun o sene aldığım bilgisayara ait ekran kartının (Geforce MX 400'dü sanırım)kutusunun içinden orijinal olarak çıkmıştı ama CD'yi kaybettim. İkinci oyun ise Steam üzerinden aldım hala duruyor. Buna rağmen ne birinci nede ikinci oyunu bitirmedim o yüzden sonları hakkında hiçbir bilgim yok ama çıkan senenin en iyi oyunları içinde muhakkak. Üçüncüsü çıksa onu da bitirmem herhalde :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı