Half-Life 3 Kadar Beklediğiniz Şeyler

Cidden half life serisini beğenen ve 3. oyunu hala heyecanla bekleyenleri anlamış değilim. Zevkler ve renkler tartışılmaz tabii ama bu seriyi 3 sene önce midem bulana bulana bitirdim. Bir işi yarım bırakmayı sevmediğim için bitirdim. Bit artık nolur diye yalvardığım olmuştu hatta oyuna.

Cidden half life serisini beğenen ve 3. oyunu hala heyecanla bekleyenleri anlamış değilim. Zevkler ve renkler tartışılmaz tabii ama bu seriyi 3 sene önce midem bulana bulana bitirdim. Bir işi yarım bırakmayı sevmediğim için bitirdim. Bit artık nolur diye yalvardığım olmuştu hatta oyuna.
Valla hocam okuldan kaçıp internet kafelerde oynanan Counter Strike 1.6 ya vesile olmasından mıdır yoksa o delici ile öldüğümüzde yaşadığımız çıldırmalar mıdır bilemem ama, Half-Life FPS modunda devrim yaratmıştır. Bunu kabul etmek gerek. Sevip sevmemene karışamam kesinlikle. Biz ilk 2 oyununu severek oynadığımız için bir yenileme bekliyoruz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı