Çözüldü Half Life ayarlarını değiştirirken yakınlaştı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HALF LİFE 21

Femtopat
Daha fazla  
Ben Half-Life oynarken ayarlardan ekranı tam ekrandan çıkartmak istededim ama olmadı. Ve şu an yanlış bir ayar yaptığım için oyun Zoom aldı. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Şey soracağım başlatma seçenekleri nerede?

Kardeşim. Oyunun korsan değilse sağ tık/özellikler/başlatma seçenekleri kodu oraya yaz. Eğer oyunun korsan ise çözünürlüğü yükselt. O ise oyunda options / video / resulation kısmında oyunun Türkçe ise ayarlar / video / çözünürlük kısmında oradan yükselt. Sende sanırım 800x600 onu mesela 1440x900 yap. Yorumum işe yararsa çözüm olarak işaretlemeyi unutma.

Artı -1 Eksi
@HALF LİFE 21

Ayarları sıfırlamayı dene.

Steam > stam ayarları > Cloud > burada 2 tane kutucuk çıkacak iki kutucuktaki tikleri kaldır > istediğin oyuna gel >sağ tık yapıp özelliklere gel > yerel dosyalara tıkla>yerel dosyalar açılınca orada "saves" adında dosya olacak sil onu > Steam'i yeniden başlat.

Ben aynı sorunu condition Zero'da yaşamıştım.

Aynısını yaprtım ama kayıt defterine geldikten sonra 31'e kayıt edip tamam diyorum. Oyuna girediğimde gene aynı oluyor. Ve kayıt defterine girip baktığımda gene 140-200 çıkıyor.
Kaydettiyorum ama gene aynı oluyor. Farlı bir şey mi yapmam gerekiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı