Half-Life: Decay nereden bulunur?

Teşekkür ederim, bunu yapmaya çalışırım yarın.

İsrail'i çok sevdiğim ve saygı duyduğum için var, en sevdiğim ülke ve medeni bir toplum evet. Ve soruya cevap vermenizi bekliyorum, vermeyecekseniz farklı bir konuda İsrail bayrağı tartışabilirsiniz.

Half-Life'da : Decay bulunmaz​

Neye dayanarak sınır dışı edileceğimi de söylerseniz şimdiden Avrupa ülkelerinden birini seçebilirim.
Ben biliyorum demedim hocam,sanırsam dedim okursanız saygım sonsuz.

Ben biliyorum demedim hocam, sanırsam dedim okursanız saygım sonsuz.

Asla sinirlenmedim, profile İsrail bayrağı koyarak sınır dışı edilebiliyorsam şayet, profiline İsrail bayrağı koymak isteyen bir 5 milyon kişi bulurum. Eğer bir yöntemse öğrenmek için sordum.

Asla sinirlenmedim, profile İsrail bayrağı koyarak sınır dışı edilebiliyorsam şayet, profiline İsrail bayrağı koymak isteyen bir 5 milyon kişi bulurum. Eğer bir yöntemse öğrenmek için sordum.
Klavyesi olan konusuyor iste Medya'nin empoze ettigi fikirleri benimseyen kisilerle dolu ulkemiz ne yazik ki..

Konuya gelirsek, ben de Half Life serisini cok severim. 98'de Askerdeyken Yazici oldugumdan dolayi surekli bilgisayar basindaydim ve Half Life oynamadan duramazdim. Kendi bilgisayarimi bir sekide yanima alirken, buyuk kolonlarimi da yanima almistim. 99 depreminden sonra cadirlarda yasamak zorunda kalmistik, cunku karargain arka kismi cokmustu. Neyse, bir aksam cadir'da oynarken kendimi fazla kaptirmisim sanirim, bilen bilir, Half Life'in silah sesleri o zamanin en gercekci silah seslerine sahipti. Sesi fazla acmisim, Binbasi'nin geldigini gormemisim, arkadan bana bi yapistirdi "Napiyon itoglu it, senin yuzunden bana karargaha silahli saldiri var diye bilgi geldi" diye bi bagirdi. Sonra oyun oldugunu gorup, rahatlamisti Sonra iki el'de birlikte oynamistik hehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…