Çözüldü Half-Life farklı silah görünümünü nasıl alıyoruz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Tek7HackDedi

Kilopat
Makaleler
4
İzlediğim birkaç videoda silahların görünümü farklı ve farklı animasyonlara sahip. Bunu nasıl alabiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bundan bahsediyorum.
Üstteki silah dokusu orijinal 1998 yapımı oyunun görünümü. Alttaki Steamde de bulabileceğiniz "Half-Life Source" adlı aynı oyunda ki doku görünümü. Source oyunun görünümünün daha da iyileştirilmiş bir hali. Steam'da ikisine de sahipseniz ayarlardan değiştirebiliyorsunuz.
Half Life Black Mesa'da böyle.
Black mesa değil o. Half life source.
Screenshot_3.png
Bahsettiğiniz böyle bir şey mi? Yoksa çok daha farklı silah dokuları mı?

Bundan bahsediyorum.
Üstteki silah dokusu orijinal 1998 yapımı oyunun görünümü. Alttaki Steamde de bulabileceğiniz "Half-Life Source" adlı aynı oyunda ki doku görünümü. Source oyunun görünümünün daha da iyileştirilmiş bir hali. Steam'da ikisine de sahipseniz ayarlardan değiştirebiliyorsunuz.
Half Life Black Mesa'da böyle.
Black mesa değil o. Half life source.

Çözüm
Üstteki silah dokusu orijinal 1998 yapımı oyunun görünümü. Alttaki Steam'de de bulabileceğiniz "Half-Life Source" adlı aynı oyunda ki doku görünümü. Source oyunun görünümünün daha da iyileştirilmiş bir hali. Steam'da ikisine de sahipseniz ayarlardan değiştirebiliyorsunuz.

Sahibim ikisine de, değiştireyim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı