Steam Half-Life "fatal error" hatası

legend5484

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamünaleyküm arkadaşlar, bugün sizlerden bir yardım alacağım. Sistem özelliklerim şöyle: "işlemcim i7-12700H, ekran kartım RTX 3050 Ti" oyun "orijinal mi?" diye sorsanız. Evet, Steam üzerinden. Normal Half-Life'da ek paket yani DLC olanlar: Blue Shift ve Opposing Force.

Hata kutusunda tam olarak ne yazıyor. Ek olarak Steam'i yeniden başlatıp oyunu tekrar açmayı deneyin. Hayır, şaka yapmıyorum. Sebebini bilmediğim bir şekilde aynı sorun benim de başıma kaç kez geldi ve böyle çözdüm.

Evet, "regedit'de bulunan Valve'yi sildim." Sonra çıkış yapmıştım, işlemi tamamlayınca bir daha Steam'a girdim.

Hata çözümü %100
Valve'yi silmeniz doğru değil. Oranın içerisinde Steam ile ilgili de veriler bulunuyor. Önce oyunu kaldırıp yeniden yükleyin. Gerekirse cihazı yeniden başlatın. Eğer bir şey değişmezse Steam' yeniden yüklemenizden başka bir önerim kalmıyor maalesef.
1675333881974.png

Valve'yi silmeniz doğru değil. Oranın içerisinde Steam ile ilgili de veriler bulunuyor. Önce oyunu kaldırıp yeniden yükleyin. Gerekirse cihazı yeniden başlatın. Eğer bir şey değişmezse Steam' yeniden yüklemenizden başka bir önerim kalmıyor maalesef.
Eki Görüntüle 1654217
valve klasörünü sildim ama steamden çıktım öyle çözdüm sorunu.

Geri
Yukarı