Half-Life paketi alınır mı?

Half-Life 1 ve opposing Force karşısında diz çöker tövbe ister onlar. @EgeKendirci tüm seti al hepsi birbirinden iyidir o oyunlar.

Hocam 4 ay önce tekrardan Half-Life 1 oynamak istedim fakat grafikleri fazlasıyla rahatsız ettiği için bir de Black Mesa'yı denemek istedim ve adamlar gerçekten mükemmel bir iş çıkarmış ön yargılı olmamak lazım, zamanına göre mükemmel oyun olsa da günümüzde eski kalıyor maalesef.

Eğer hikaye tam anlamıyla oynanmak isteniyorsa tüm paketi oynadıktan sonra Black Mesa'yı oynayabilirsiniz.

Hocam 4 ay önce tekrardan Half-Life 1 oynamak istedim fakat grafikleri fazlasıyla rahatsız ettiği için bir de Black Mesa'yı denemek istedim ve adamlar gerçekten mükemmel bir iş çıkarmış ön yargılı olmamak lazım, zamanına göre mükemmel oyun olsa da günümüzde eski kalıyor maalesef.

Eğer hikaye tam anlamıyla oynanmak isteniyorsa tüm paketi oynadıktan sonra Black Mesa'yı oynayabilirsiniz.

Tabii ön yargılı değilim ama konu sahibi ilk oyunları hiç oynamamış. Grafiklere hiç takılmadan çok güzel bir deneyim elde etmiş olur düşüncesindeyim.

Sen beni dinle ben ilk başta orange box aldım 5.70e falan. Sonra Half-Life 1 anthology al o da 5 TL falan 11-12TL'ye gereklı Half-Life oyunlarının tumuyle beraber bir tane de portal oyunu almış oluyosun.
Edit: Orange box 6.40 TL, hl 1 anthology 5.50 TL.

Portal 1 ve 2 zaten var sanırım direkt paketi alıcam

Yeni konular

Geri
Yukarı