Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Quaid

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.
Half-Life 2 oynarken Shadow sorununu çözmek için konsoldan (+mat_ ) ayarlarıyla uğraşırken, yanlışlıkla farklı bir komut seçmemin sonucu olarak ekran tamamen mor ve siyah kutucuklar ile kaplandı. Bu sorunu düzeltmek için ne yapmam gerekiyor? Bilen varsa anlatabilir mi? Görsel şu şekilde:

WhatsApp Image 2023-03-22 at 16.14.11.jpeg

Çözüm
Hocam birçok Config dosyası var. Rica etsem hangi konumda bulunduğunu aktarır mısınız? Ekteki dosya konumunda ki doğru Config belgesi mi?

Denedim. Oyun dosyalarını Cloud üzerinden de kaldırdım fakat herhangi bir sonuç elde edemedim

CFG, HL2 veya Half-Life 2 klasöründe bulunabilir Config. CFG dosyası. O dosyayı silerseniz sorununuz çözülür diye biliyorum konsol üzerinden gerçekleştirdiğiniz bir hata ise.
Herkese merhaba.
Half-Life 2 oynarken Shadow sorununu çözmek için konsoldan (+mat_ ) ayarlarıyla uğraşırken, yanlışlıkla farklı bir komut seçmemin sonucu olarak ekran tamamen mor ve siyah kutucuklar ile kaplandı. Bu sorunu düzeltmek için ne yapmam gerekiyor? Bilen varsa anlatabilir mi? Görsel şu şekilde:

Eki Görüntüle 1710936

Oyunun dosyalarından config dosyasını silin.

Oyunun dosyalarından config dosyasını silin.
Hocam bir çok config dosyası var. Rica etsem hangi konumda bulunduğunu aktarır mısınız? Ekteki dosya konumunda ki doğru config belgesi mi?

Boyutu yüksek değil zaten silip tekrar kurun düzelir muhtemelen.
Denedim. Oyun dosyalarını cloud üzerinden de kaldırdım fakat herhangi bir sonuç elde edemedim

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-03-22 194402.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-22 194402.png
    57,7 KB · Görüntüleme: 27
Hocam birçok Config dosyası var. Rica etsem hangi konumda bulunduğunu aktarır mısınız? Ekteki dosya konumunda ki doğru Config belgesi mi?

Denedim. Oyun dosyalarını Cloud üzerinden de kaldırdım fakat herhangi bir sonuç elde edemedim

CFG, HL2 veya Half-Life 2 klasöründe bulunabilir Config. CFG dosyası. O dosyayı silerseniz sorununuz çözülür diye biliyorum konsol üzerinden gerçekleştirdiğiniz bir hata ise.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı