Half-Life oynamaya değer mi?

Oyun hazzını kat ve kat arttırır paranız varsa kesinlikle Black Mesa alın.
Anladım sanırım Black Mesa alacağım.
@Mehmet121 Black Mesa hem göze daha güzel hitap ediyor hem de hikayenin orijinalini bozmayarak daha güzel hale getiren birkaç detay ekliyor.
Anladım Black Mesa alacağım ozaman.
1999 yılında yapılmış oyun hocam siz bilirsiniz.
Tamamdır sağolun.

Black Mesa Half Life 1'in yeniden dizayn edilmiş halidir. Bölümler yeniden tasarlanmıştır. Tavsiye ederim.
Anladım karar verdim Black Mesa alacağım cevabınız için teşekkürler.
Tabi ki de değer hocam. Oynamayan kalmasın şu oyunu. Ama Black Mesa alın. HL1'in grafikleri yenilenip bulmacalar ekleyen versiyonu.
Bir şey daha sormak istiyorum black mesa aldıktan sonra türkçe yama yapabiliyor muyum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Half-Life'ın üç farklı oyunu var:
- Half-Life
- Half-Life Source (bunu boş ver, aşırı hatalı)
- Black Mesa

Bence ikisi de oynanmalı. Evet, aynı hikayeye sahip olabilirler fakat bu oyunun güzel bir hikayesi olsa da hikayesi için oynanacak bir oyun değil kesinlikle.
Black Mesa güzel bir remake olsa da Half-Life 1'den daha iyi mi emin değilim. Black Mesa Half-Life 1 Remake olsa ve aynı hikayeye sahip olsa da bölüm tasarımlarında çok büyük değişikliklere gidiyor ve özünde aynı oyunlar olsalar da aslında Half-Life 1 ve Black Mesa aslında çok farklı oyunlar. İkisi de iyi oyunlar o yüzden ikisinin de oynanması tavsiyemdir.

Geri
Yukarı