Starfield oynamaya değer mi?

MustafaTKP

Hectopat
RAM
16 GB DDR5
Ekran kartı
Rtx 4060 Laptop
İşlemci
Ryzen 7 7840HS
Arkadaşlar uzay oyunlarına ilgim var. Starfield oynamaya değer mi yoksa uzay konusunda daha iyi bir oyun tavsiyeniz var mı?

Uzay konusu dediğin şeyle alakalı tonlarca oyun türü var.. uzay da macera mı? simulasyon mu? Strateji mi..

Ama neden bir kaç video izleyip kanaat getirmiyor sunuz ki? Bir de eski Bethesta oyunlarını seviyor muydunuz? Mesela Fallout'ları? Sevmiyorsanız ya da ilginizi çekmediyse bu da çok çekmez. Uzayda Fallout.

Sisteminiz ile eğer ki DLSS 3 yaması yapmazsanız zevk vereceğini düşünmüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: bilgisayar GPU (aynısı 4060) > dizüstü GPU (4060)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Uzay konusu dediğin şeyle alakalı tonlarca oyun türü var.. uzay da macera mı? simulasyon mu? Strateji mi..

Ama neden bir kaç video izleyip kanaat getirmiyor sunuz ki? Bir de eski Bethesta oyunlarını seviyor muydunuz? Mesela Fallout'ları? Sevmiyorsanız ya da ilginizi çekmediyse bu da çok çekmez. Uzayda Fallout.
Strateji ve simülasyon tarzı seviyorum. Piyasadaki oyunları takip etmediğim için soruyorum açıp videolarını izlesem bile karşılaştıramam diğer oyunlarla bilmediğim için.

Sisteminiz ile eğer ki DLSS 3 yaması yapmazsanız zevk vereceğini düşünmüyorum.

Not: Bilgisayar GPU (aynısı 4060) > dizüstü GPU (4060)

Bu kadar düşük FPS vermesini beklemiyordum.

Starfield'ın en mükemmel yanı iyi yan hikayeler. Hikaye oynamayı seviyorsanız deneyin.

Uzay ile alakalı en önemli şey fast travel yapmadığın zamanlar uzayda ata biner gibi uzay gemisi sürmek. Hatta ata binme örneği yanlış oldu, zira neredeyse tüm oyunlarda attan inme animasyonu bulunuyor. Lakin Starfield’da uzay gemisini indirme imkanınız bulunmuyor. Onun yerine animasyon izliyorsunuz 😂.

Geri
Yukarı