Half-Life serisi team üzerinde ne zaman indirime girer?

Açıkçası çıkarsa Half-Life 3 veya Episode 3 portal ile bağlantılı olacağı söyleniyor.

Borealis gemisi portal oyunundaki şirket tarafından geliştirilen teknolojilerin olduğunu söyleyenler vardı.
@Turquoise Blue aslında bir ara Alyx alayım dedim ama ve için bir oyun olduğunu gördüğümde vazgeçtim. Direk PC modlu korsan indiriyorum. PC yeri olmadığından pek oynayacağımı düşünmüyorum.
@Turquoise Blue aslında bir ara Alyx alayım dedim ama ve için bir oyun olduğunu gördüğümde vazgeçtim. Direk PC modlu korsan indiriyorum. PC yeri olmadığından pek oynayacağımı düşünmüyorum.

Portalla Half-Life bağlantısı olduğu düşünüldü hep ama bir şey çıkmadı henüz. Bekliyoruz bakalım. VR gözlüğüm olsa ilk işim Alyx oynamak olurdu herhalde. PC modlu halini bilmiyorum.
Bak sonradan yapılan Black Mesa'yı da oynamalısın mutlaka. Half-Life 1'in Half-Life 2 grafik motoru ile yapılmış hali ve çok başarılı.

Son düzenleme:
Portalla Half-Life bağlantısı olduğu düşünüldü hep ama bir şey çıkmadı henüz. Bekliyoruz bakalım. VR gözlüğüm olsa ilk işim Alyx oynamak olurdu herhalde. PC modlu halini bilmiyorum.

Yani bende bilmiyorum pek. GeForce 210 oynatır mı pek bilemem.

Bak sonradan yapılan Black Mesa'yı da oynamalısın mutlaka. Half-Life 1'in Half-Life 2 grafik motoru ile yapılmış hali ve çok başarılı.

Deneyeceğim.
Fan yapımı galiba.

@Turquoise Blue aldım. İndirime girince bütün Steam paketini aldım. Tabii Alyx VR olmadığından onu almadım.

Black Mesa GeForce 210 üzerinde patates ayarlarda bile ilk ışınlanma kazası ılduktan sonra attı. (crack indirdim denemek için karşılaştığım manzara)

@Turquoise Blue aldım. İndirime girince bütün Steam paketini aldım. Tabii Alyx VR olmadığından onu almadım.

Black Mesa GeForce 210 üzerinde patates ayarlarda bile ilk ışınlanma kazası ılduktan sonra attı. (crack indirdim denemek için karşılaştığım manzara)

Tüm paketi alarak çok iyi yapmışsın. Black Mesa'nın GeForce 210 da oynanamayacağı açık. Black Mesa Half-Life 2 de bulunan Source 2 grafik motoru ile yapıldı. Bu durumda Half-Life 2 serisini de rahat oynayabilir misin bilmem. Denemen lazım.

Son düzenleme:
Tüm paketi alarak çok iyi yapmışsın. Black Mesa'nın GeForce 210 da oynanamayacağı açık. Black Mesa Half-Life 2 de bulunan Source 2 grafik motoru ile yapıldı. Bu durumda Half-Life 2 serisini de rahat oynayabilir misin bilmem. Denemen lazım.

Half-Life 2 serisini rahat oynatıyor. Ama Black Mesa oynatmıyor.

Açıkçası Source versiyonunu almıştım ekstra paket içerisinde. Ama eğer bilgisayarcı hallederse benim bilgisayarın sorununu RX 550 ile oynama ihtimalim var (mübarek ne nalet bir sürücü başlama hatasıymış arkadaş bir çözülmedi)

Size 11 şubatı kim söyledi? 11 şubatta var ama 27 Ocak'ta başladı her yerde aynı şeyler söyleniyor yanlış bilgi.
Konu başlığını düzeltmemişler ayrıca CS konusuna acılmış.

Aslında fark etmiyor. Valve serisi alacağım için başlık doğru oluyor. Ve CS Half-Life üzerinden türediğinden ve aynı motor kullanıldığından dolaylı yoldan kardeş diyebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı