Half-Life sırası nasıl?

Half-Life 1 (Yenilenen sürümü Black Mesa'dır fakat serinin diğer oyunları henüz yenilenmediği için Black Mesa'dan sonra diğerlerini oynayınca kötü hissedeceksiniz, bu sebeple düz sürümü öneririm.)
Half-Life: Opposing Force (Ana hikayeye katkısı olmayan oyun sırasındaki düşmanlardan birinin yaşadıklarını anlatan 1. oyundan sonra çıkmış oyundur.)
Half-Life: Blue Shift (Bu da aynı şekilde ana hikayeye katkı sağlamayan oyundaki güvenliklerden birinin yaşadıklarını anlatan oyundur.)
Half-Life 2 (Hikayeden devam eden 2. oyundur. Önce Opposing ve Blue Shift'i oynadıktan sonra bunu oynamanızı öneririm.)
Half-Life 2: Episode One (Half-Life 2 hikayesinin devamıdır.)
Half-Life 2: Episode Two (Half-Life 2: Episode One hikayesinin devamıdır.)

Black Mesa'yı hepsini bitirdikten sonra ayrıyeten oynayın. Dediğim gibi ilk olarak yenilenmemiş sade Half-Life'ı öneririm.

O bug hala var hocam. Bilginize. 🙌🏼

Geçen aylarda bitirdim. Mecburen hile kullanmak zorunda kaldım. 🥀

Yanlış hatırlamıyorsam depo tarzı bir yerde takılı kalıyor belirtilen yere gitmemize rağmen bölüm ilerlemiyor. Tekrar yaşama ihtimalini göz önünde bulundurarak o belirtilen bölümü nasıl geçeceğimiz ile ilgili youtube da bir video var mı acaba?

Yanlış hatırlamıyorsam depo tarzı bir yerde takılı kalıyor belirtilen yere gitmemize rağmen bölüm ilerlemiyor. Tekrar yaşama ihtimalini göz önünde bulundurarak o belirtilen bölümü nasıl geçeceğimiz ile ilgili youtube da bir video var mı acaba?
Takılı kalıyor derken üstünden mı geçemiyorsunuz?

Böyle bir bug yaşamadım hocam. Spoiler olmaması için nerede bug yaşadım demek istemiyorum ama çok büyük bir bug diyeyim anlayan anlar. 🤏🤔🙌🏼

İsterseniz hileleri açıp takıldığınız yerde "noclip" yazabilirsiniz. Ya da o bölümün kodunu bulup "map (kod)" kod yazdığım yere kodu yazarak direkt atlayabilirsiniz. Map kodları:

Yeni konular

Geri
Yukarı