Halı saha ayakkabısı önerisi

Neutral

Kilopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Herkese selam.
  • Sol açık ve ofansif orta saha oyuncusuyum.
  • Boyum 1.81, kilom 73-74 aralığında. %18-19 yağ oranına sahibim.
  • Eskiden hızlıydım fakat artık kondisyonum el vermiyor. Çok iyi pas atıyorum.
  • Ayağım taraklı değil.
44.5 numara halı saha ayakkabısı önerilerinize açığım. Bütçe olarak maksimum 250TL ayırıyorum.

Son düzenleme:
@Veuneix, Tavsiyelerin için teşekkür ederim. Kafamda da Mercurial veya Hypervenom vardı. İnceleyeceğim.
@Mithat Berhan, Kroos gibi merkez orta saha ve sol açık oynuyorum aslında. Bizim takım baya baya kanattan yürüdüğü için top patlatıyoruz adam arkasına :(
Kalıplar hakkında fikrim var. 28-28.5 cm arasında ayak uzunluğum mevcut. Genelde Nike dar kalıp olduğundan 44.5 numarası 28.5'a denk geliyor diye biliyorum (Giydiğim NB ve Nike spor ayakkabılarda böyle). Teşekkürler sana da :)
@Yuuji, Teşekkürler, inceleyeceğim. Hypervenom ve Mercurial arasında gidip geliyorum.

@Veuneix, Tavsiyelerin için teşekkür ederim. Kafamda da Mercurial veya Hypervenom vardı. İnceleyeceğim.
@Mithat Berhan, Kroos gibi merkez orta saha ve sol açık oynuyorum aslında. Bizim takım baya baya kanattan yürüdüğü için top patlatıyoruz adam arkasına :(
Kalıplar hakkında fikrim var. 28-28.5 cm arasında ayak uzunluğum mevcut. Genelde Nike dar kalıp olduğundan 44.5 numarası 28.5'a denk geliyor diye biliyorum (Giydiğim NB ve Nike spor ayakkabılarda böyle). Teşekkürler sana da :)
@Yuuji, Teşekkürler, inceleyeceğim. Hypervenom ve Mercurial arasında gidip geliyorum.
Mercurial al derim ben

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı