Halı saha maçından sonra bacakta ağrı neden olur?

Signedx

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 3 1200
Nvidia GTX 1650
16GB Ram
A320M-K PRO
Halı saha maçları yapıyoruz arkadaşlarla ama her maçtan sonra akşam uyuyup, uyanıyorum diz ve belimin arasında kalan bölmenin arka kısmında bir ağrı oluyor ve bileklerimde de neden olabilir? Her maçtan sonra oluyor ve cumartesi bir maç daha var. Bu yüzden bu ağrıları hızlıca geçirebilecek yöntemler var mı? Bu arada ağrı uyuyana kadar olmuyor sabah kalktığımda başlıyor.

İşin sıcaklığıyla hissetmiyorsunuz muhtemelen ağrıyı doktora gitmeniz en iyisi olacaktır ancak o zamana kadar kas gevşetici veya ağrı kesici kullanabilirsiniz.

Kasların geriliyor ve haliyle her hareketinde ağrıya sebep oluyor. Ara sıra esneme hareketi yap hissetmezsin.

Hamlık ağrısı onlar aktif bir spor hayatın yoksa normal geçirmenin bir yolu yok 3. günden sonra yok olur genelde.

Hamlık ağrısı onlar aktif bir spor hayatın yoksa normal geçirmenin bir yolu yok 3. günden sonra yok olur genelde.
Bende uzun süre sonra ilk defa gittiğimde böyle 3 hafta bu ağrıları çektim sonra geçti yine tabiki ama 3 hafta fazla geldi.

Bende uzun süre sonra ilk defa gittiğimde böyle 3 hafta bu ağrıları çektim sonra geçti yine tabii ki ama 3 hafta fazla geldi.

Yok hocam ya ben 10. sınıfta fitness a yazılmıştım öyle bir antrenman yapıyordumki 1-2 ay boyunca okulda robot gibi geziyordum aynı şöyleydi gram şaka yapmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı