Halı sahada düştükten sonra kalçanın ağrıması

DeliDivane

Hectopat
Öncelikle doktora gitmeyi sevmeyen biriyim, saçma olsa da fikirlerinizi almak istedim.

Aylardır top oynamıyordum, bir anlık hevesle 3 gün önce maça gittim ve boyum uzun (1.90) topa önce vuruyum derken ayagımı uzattım ve yüksekten geri dogru küt diye kalçamın üstüne düştüm. 2dk nefesim kesildi. O gece sabaha kadar agrıdı ve sızladı. 2 gündür de agrı kesilmedi, egildigimde kalçam agrıyor, dikelirken kalçam çok agrıyor, öksürürken agrıyor, hapşururken agrıyor, dışarıdan kalçama her yerine sert baskı yapmama ragmen hiçbir şekilde agrı yok otururken vs sıkıntı ilk gece yatamadım. Ne düşünüyorsunuz? Bacaklarımda hamlık agrısı var.

Öncelikle doktora gitmeyi sevmeyen biriyim, saçma olsa da fikirlerinizi almak istedim.

Aylardır top oynamıyordum, bir anlık hevesle 3 gün önce maça gittim ve boyum uzun (1.90) topa önce vuruyum derken ayagımı uzattım ve yüksekten geri dogru küt diye kalçamın üstüne düştüm. 2dk nefesim kesildi. O gece sabaha kadar agrıdı ve sızladı. 2 gündür de agrı kesilmedi, egildigimde kalçam agrıyor, dikelirken kalçam çok agrıyor, öksürürken agrıyor, hapşururken agrıyor, dışarıdan kalçama her yerine sert baskı yapmama ragmen hiçbir şekilde agrı yok otururken vs sıkıntı ilk gece yatamadım. Ne düşünüyorsunuz? Bacaklarımda hamlık agrısı var.

Hocam geçer ezilmiş olabilir ama güvenemiyorsanız doktora gidebilirsiniz.

H

Kaslarınız zedelenmiş bence. Bengay diye bir merhem var. Baya ağır kokulu ama sürerseniz belki etkisi olur. Geçmezse de doktora gidersiniz.

Kas zedelenmelerinde genelde bastırınca ağrı olur. Bastırınca ağrı olmuyor, hareketle vs ağrı varsa eklemle ya da bağlarla, kemiklerle ilgili daha derinlerde bir problem olabilir. Büyük ihtimalle bir sorun yoktur, istirahatle geçer ancak 2 gündür hiç azalmadığını da düşünürsek artık doktora gitmeniz gerekiyor bana kalırsa.

Geri
Yukarı