Halil Umut Meler ve Faruk Koca kavgası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Savcılık ifadesinde tokat attım diyecek kadar korkak olan bir başkandır Faruk Koca. Bir de kalp rahatsızlığını bahane etmiş beyefendi. Madem bir halt yedin delikanlı gibi arkasında dursana.

Attığı tokata şöyle bir yakından bakalım.

Halil Umut Meler.jpg

Bunun gibi adamları ömür boyu men edeceksin. Başka yolu yok. Umarım hem Ankaragücü'ne hem de Faruk Koca'ya güzelinden bir ceza kesilir.

Savcılık ifadesinde tokat attım diyecek kadar korkak olan bir başkandır Faruk koca. Bir de kalp rahatsızlığını bahane etmiş beyefendi. Madem bir halt yedin delikanlı gibi arkasında dursana.

Attığı tokata şöyle bir yakından bakalım.

Eki Görüntüle 2052338

Bunun gibi adamları ömür boyu men edeceksin. Başka yolu yok. Umarım hem ankaragücü'ne hem de Faruk Koca'ya güzelinden bir ceza kesilir.

Kesilen ceza ödül gibi.

Fenerbahçe camiasına ve Halil Umut Meler'e geçmiş olsun umarım Faruk koca gereken cezayı alır. Halil Umut Meler'in daha çok küçük olan bir oğlu var ve büyük ihtimalle maçı izliyordu yazık küçük çocuğa ya babası ölseydi o yumrukla. Bu yumruğu Faruk koca değil TFF atmıştır.
:D

Ya madem attın yumruğu arkasında dur bari tokat ne, insanları kör mü sanıyor? H. U. Meleri fazla sevmem ama o tekme atmaya çalışan vatandaşı görünce acıdım adama. Küçücük çocuğu var.

Geri
Yukarı