Halk arz takibi için uygulama önerisi

gulabdullah068

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Halk arzlarda satılan lot sayısını, alınan lot sayısı, firmanın sattığını aldığını gibi bilgileri nasıl öğrenebilirim? Hangi uygulama veya site?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden alabilirim acaba örnek var mı?
Her bankada var diye biliyorum şuan halka arz hisseniz varsa hangi bankada ise ordan alabilirsiniz.
Mesela Vakıfbank'ın trade online uygulaması var çoğu bankanın bu tarz uygulamaları var oralardan bakın.
Nereden alabilirim acaba örnek var mı?
Twitter ve Youtube'den de takip yapılabilir el değiştirme oranı ve tavandaki lot sayısı halka arz için yeterli olur bence.

Her bankada var diye biliyorum şu an halka arz hisseniz varsa hangi bankada ise oradan alabilirsiniz.
Mesela VakıfBank'ın trade Online uygulaması var çoğu bankanın bu tarz uygulamaları var oralardan bakın.

Twitter ve YouTube'dan de takip yapılabilir el değiştirme oranı ve tavandaki lot sayısı halka arz için yeterli olur bence.

Twitter için öneriniz var mı kimi takip edebilirim.

Her bankada var diye biliyorum şu an halka arz hisseniz varsa hangi bankada ise oradan alabilirsiniz.
Mesela VakıfBank'ın trade Online uygulaması var çoğu bankanın bu tarz uygulamaları var oralardan bakın.

Twitter ve YouTube'dan de takip yapılabilir el değiştirme oranı ve tavandaki lot sayısı halka arz için yeterli olur bence.

Akbank veya Kuveyt Türk de var mı bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı