Halk Erdoğan'ı seçti

Sana göre diyet yapan insanlar aç oluyor o zaman. Ben kimsenin çakma giydiğini görmedim. AVM'ye git çoğu kişi çanta çanta kıyafet ile çıkıyor. Ve Arap turist değiller.
Diyet ile Açlığı nasıl bağdaştırdın? Ya ben sana laf maf anlatmıyorum, ne halin varsa gör.

Kendinize göre karşıt olan her insanı ne zaman troll demekten vazgeçeksiniz?

Sana mülteciler ile ilgili tek bir şey söyleyeceğim. Bugün Türkiye'ye savaş ilan edilse birçoğunuz bu ülke için kurşun yemezsiniz. Mülteci olarak bulgaristana Romanya'ya gittiğin zaman onlar sana bakmak istemidiğin de ne hissedersin? Çok merak ediyorum.
Sana "troll" derken yeşil goril demedim. "Troll" yani "trollemek" manasında kullandım, anlamazsın diye cümleyi uzattım, yine anlamamışsın.

Ayrıca Romanya ve Almanya'ya gittim. Almanya vizem var. Hiç kimse öyle davranmıyor. Eğer istemiyorlarsa da pekte umurumda olmaz, adamların ülkesi. Zorla mı kalacağım?

Sana "troll" derken yeşil goril demedim. "troll" yani "trollemek" manasında kullandım, anlamazsın diye cümleyi uzattım, yine anlamamışsın.

Ayrıca Romanya ve Almanya'ya gittim. Almanya vizem var. Hiç kimse öyle davranmıyor. Eğer istemiyorlarsa da pek de umurumda olmaz, adamların ülkesi. Zorla mı kalacağım?
Ben mülteci olarak diyorum. Turist olarak gitsen kimse sana bir şey demez. Başka nerede kalcan? Hiçbir ülke istemedikten sonra savaş olsa asla Türkiye'de kalmazsın onu biliyorum.

Ben senin ne demek istediğini biliyorum. Kimseyi trollediğim yok. Karşıt olunca kendinize göre hemen troll damgası yapıştırıyorsunuz.

Ben mülteci olarak diyorum. Turist olarak gitsen kimse sana bir şey demez. Başka nerede kalcan? Hiçbir ülke istemedikten sonra savaş olsa asla Türkiye'de kalmazsın onu biliyorum.

Ben senin ne demek istediğini biliyorum. Kimseyi trollediğim yok. Karşıt olunca kendinize göre hemen troll damgası yapıştırıyorsunuz.
"Mülteci" tanımını öğren, sonra konuş.

Hala daha "troll" damgası diyor. Ben sana laf anlatmakla vallahi uğraşamayacağım, söylen dur. Cevap vermeyeceğim.

Erdoğan‘ın kendisi bile ekonomik kriz var diyor sen hala ayakkabı diyorsun.

Erdoğan bile mültecileri göndereceğiz diyor sen onlar din kardeşimiz diyorsun.

AKP'li arkadaşlarım var, saygı çerçevesinde sohbet ettiğim insanlar var ama sen hayatım boyunca tartıştığım en garip kişisin, garip derken o kelimeyi sen doldur.

Erdoğan‘ın kendisi bile ekonomik kriz var diyor sen hala ayakkabı diyorsun.

Erdoğan bile mültecileri göndereceğiz diyor sen onlar din kardeşimiz diyorsun.

AKP'li arkadaşlarım var, saygı çerçevesinde sohbet ettiğim insanlar var ama sen hayatım boyunca tartıştığım en garip kişisin, garip derken o kelimeyi sen doldur.
Enflasyon hariç ekonomide bir sıkıntı yok. Enflasyonda zaten yıl başından itibaren çözülecek.

Erdoğan ne zaman göndereceğiz dedi? Daha geçen gün bakmaya devam edeceğiz dedi ve doğru bir karar.

Enflasyon hariç ekonomide bir sıkıntı yok. Enflasyonda zaten yıl başından itibaren çözülecek.

Erdoğan ne zaman göndereceğiz dedi? Daha geçen gün bakmaya devam edeceğiz dedi ve doğru bir karar.

O zaman kendisiyle bol bol çelişiyor Erdoğan.

O zaman kendisiyle bol bol çelişiyor Erdoğan.

Her iki tarafa oynuyor. Siyaset dediğin budur zaten. Savaş bitine kadar Türkiye bakmaya devam edecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı