Halka arzlara katılıyor musunuz?

İş Bankası, Enpara, Denizbank, YapıKredi bankalarında hesabım var. İş Bankasında baktım ama henüz halka arz yok gözüküyor.
evet şuan yok ebebek halka arzı var ona katılarak başlayabilirsiniz hergün %10 yükselir halka arz hisseleri ama tam tersi yüzde 10 düşmeyede başlayabilir satacağınız yeri iyi bilmek lazım

güncel halka arzlara buradan bakabilirsin halkaarztakvimi.com.tr/

evet şuan yok ebebek halka arzı var ona katılarak başlayabilirsiniz hergün %10 yükselir halka arz hisseleri ama tam tersi yüzde 10 düşmeyede başlayabilir satacağınız yeri iyi bilmek lazım

güncel halka arzlara buradan bakabilirsin halkaarztakvimi.com.tr/

Ben de hala daha gözükmüyor hiçbir halka arz. Bunun için banka hesabı değil de ayrı bir borsa uygulaması kullanabilir miyiz?

talep toplama tarihlerinde gözükür hocam öncesinde gözükmez

Midas indirip oradan hesap açtım hocam. BIST'in açılmasını ve hesabımın onaylanmasını bekliyorum yatırım için. Hazır uygulamaya girmişken hisselere göz gezdirdim ve 10-11 tane hisseyi kaydettim satın alabilirim diye. Sizin öneriniz var mıdır, bu hisse kazandırır veya kazandırabilir diye?

Tercih meselesidir. Katılan insanlar çok, lakin ben batan bir piyasanın ortaklarına ortak olmak istemiyorum. Öncesinden bir arsa aldım sadece, onun dışında komple KKM'deyim.

Şuana kadar hiçbir arza katılmadım. Büyük bir miktar yatıramayacağım sürece de katılmayı düşünmüyorum.
Halka arzlara tahmin ettiğin gibi yüksek miktarlar ile giremiyorsun zaten. Limiti sen belirlemiyorsun, o yüzden girmemek için bir nedenin yokmuş. Bence katılmalısın.

Geri
Yukarı