Halo: The Master Chief Collection 27.50 TL!

wednesday

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Şahane oyunlar var pakette. Keyifli oyunlar.

Almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Şahane oyunlar var pakette. Keyifli oyunlar.

6 oyunlu paket 30tl, oyunlarda hem hikaye iyi hem multi iyi hem coop ve bölünmüş ekran modları mevcut. Kaçmaz. Yalnız bu sadece PC için, Xbox sahibiyseniz saçma bir şekilde 300tl okan Xbox sürümünü almanız lazım.

6 oyunlu paket 30TL, oyunlarda hem hikaye iyi hem multi iyi hem coop ve bölünmüş ekran modları mevcut. Kaçmaz. Yalnız bu sadece PC için, Xbox sahibiyseniz saçma bir şekilde 300TL okan Xbox sürümünü almanız lazım.

PC olduğu için attım hocam bende. Konsol olsa atmayı düşünmüyordum. Konsol herkeste yoktur çünkü.

Tomb Raider |-||| Remastered gibi hatalı fiyatlandırma mı acaba? Tomb Raider 1 2 gün sonra 38₺'den 391.50₺'ye yükselmişti. Onu almadığıma pişmanım bunu da alsam mı emin olamadım. Halo oyunları sarar mı acaba?

Tomb Raider |-||| Remastered gibi hatalı fiyatlandırma mı acaba? Tomb Raider 1 2 gün sonra 38₺'den 391.50₺'ye yükselmişti. Onu almadığıma pişmanım bunu da alsam mı emin olamadım. Halo oyunları sarar mı acaba?
Tomb raider meselesi ayrı. Yıllardır bu fiyata indirim giriyor. Sarar al.

Geri
Yukarı