Çözüldü Halo tmcc nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

f12wx

Hectopat
Daha fazla  
Xbox'ta 27 TL olmuş PC'den oynayacağım. Halo serisinin çok ünlü olduğunu biliyorum ve hikayesini merak ediyorum bu tmc Collection olayı nedir bütün Halo oyunları var mı? Hem de Xbox'tan alınca PC'den oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Halo The Master Chief Collection, Halo 1(Combat Evolved), Halo 2, Halo 3, Halo: ODST, Halo Reach, Halo 4 oyunları kapsayan bir pakettir. Halo 1 ve 2. oyunda grafikler ve remaster edilmiştir. Gamepass'te mevcut. Store bilmiyorum orada bir yerlerde hangi platform olduğuna dair yazı ya da simge vardır mutlaka. Linkini atarsanız daha iyi olur.
Xbox'ta 27 TL olmuş PC'den oynayacağım. Halo serisinin çok ünlü olduğunu biliyorum ve hikayesini merak ediyorum bu tmc Collection olayı nedir bütün Halo oyunları var mı? Hem de Xbox'tan alınca PC'den oynayabilir miyim?
Tüm halo oyunları var.

Halo The Master Chief Collection, Halo 1(Combat Evolved), Halo 2, Halo 3, Halo: ODST, Halo Reach, Halo 4 oyunları kapsayan bir pakettir. Halo 1 ve 2. oyunda grafikler ve remaster edilmiştir. Gamepass'te mevcut. Store bilmiyorum orada bir yerlerde hangi platform olduğuna dair yazı ya da simge vardır mutlaka. Linkini atarsanız daha iyi olur.

Son düzenleme:
Çözüm
Halo The Master Chief Collection, Halo 1(Combar Evolved), Halo 2, Halo 3, Halo: ODST, Halo Reach, Halo 4 oyunları kapsayan bir pakettir. Halo 1 ve 2. oyunda grafikler Remaster edilmiştir. Gamepass'te mevcut. Store bilmiyorum orada bir yerlerde hangi platform olduğuna dair yazı ya da simge vardır mutlaka. Linkini atarsanız daha iyi olur.

Sıkılır mıyım sizce alınır mı hem de gamepass ten ucuza denk geliyor.

Alınır, bu fiyata bedava.

Bilim kurgu ve askeri temayı seviyorsanız gider. Favori evrenlerimden biri profilim de zaten ODST temalı :)
Hikaye/Kronolojik sıraya göre oynamanızı öneririm sıralama şu şekilde:
1) Halo Reach: Halo 1(Combat Evolved) öncesinde Reach gezegeninde yaşanan olayları anlatır.
2) Halo: Combat Evolved, 2 ve 3
3) Halo: ODST: Aslında 2 ile 3 arasındaki zaman dilimini ele alıyor fakat spin-off oyun olduğu için 3. oyundan sonra oynanmasında hiçbir sakınca yok.
4) Halo 4
5) Konsola ulaşma imkanınız yoksa Halo 5: Guardians'ı youtubedan izleyip Halo Infinite oyununa geçebilirsiniz.

Bilim kurgu ve askeri temayı seviyorsanız gider. Favori evrenlerimden biri profilim de zaten ODST temalı :)
Hikaye/Kronolojik sıraya göre oynamanızı öneririm sıralama şu şekilde:
1) Halo Reach: Halo 1(Combat Evolved) öncesinde Reach gezegeninde yaşanan olayları anlatır.
2) Halo: Combat Evolved, 2 ve 3
3) Halo: ODST: Aslında 2 ile 3 arasındaki zaman dilimini ele alıyor fakat spin-off oyun olduğu için 3. oyundan sonra oynanmasında hiçbir sakınca yok.
4) Halo 4
5) Konsola ulaşma imkanınız yoksa Halo 5: Guardians'ı youtubedan izleyip Halo Infinite oyununa geçebilirsiniz.
Xbox One S im var ama xboxtan fps sevmiyorum hemde tr yama olmuyor. Hemde çıkış sırasına göre oynamak daha mantıklı değil mi?

Çıkış sırasına göre de oynayabilirsiniz tercih tamamen size kalmış. Bu durumda değişen tek şey Halo Reach'i Halo 3: ODST'den sonra oynamak. Hikayenin ilk oyunun öncesinde geçtiğini bilerek oynadığınızda sıkıntı olmuyor. Nasıl desem 1,2,3 gibi birbirinin ardılı bağlantılı değil sadece evren açısından daha geçmişi ele alıyor o kadar.

Çıkış sırasına göre de oynayabilirsiniz tercih tamamen size kalmış. Bu durumda değişen tek şey Halo Reach'i Halo 3: ODST'den sonra oynamak. Hikayenin ilk oyunun öncesinde geçtiğini bilerek oynadığınızda sıkıntı olmuyor. Nasıl desem 1,2,3 gibi birbirinin ardılı bağlantılı değil sadece evren açısından daha geçmişi ele alıyor o kadar.
Peki bu indirim süresi ne zamana kadar bilgin var mı?

Peki bu indirim süresi ne zamana kadar bilgin var mı?
Türkçesinde 8(?) olduğu yazıyor. İngilizce en-US sayfasında 8 gün içinde sona ereceği yazıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-12-25 202210.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-25 202210.png
    161,5 KB · Görüntüleme: 13
  • Ekran görüntüsü 2023-12-25 202350.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-25 202350.png
    162,9 KB · Görüntüleme: 8

Geri
Yukarı