Halüsinasyon mu gördüm?

RX 560 Tİ

Hectopat
Dün gece aniden uyandım. Karşımda bir kedi vardı. Eve kedi girdi sandım ve anneme seslendim. Daha sonra gerçekten uyandım ve onun hayal olduğunu anladım. Merak ettiğim durum ise bu neden olmuş olabilir? Düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz?

Bana da farklı şekilde olmuştu o. Bir uyandım bilgisayar koltuğu benim 2 katım. Korktum bayağı yataktan kafamı kaldırdım, gözlerimi kırptım falan. Ama hiçbir şey değişmiyordu. Sonra bir anda bayıldım gibi oldu. Sabah uyandığımda koltuk normaldi.

Aniden uyandığın için uyku sersemiyle her şeyi görebilirsin. Kedi gördüğünü sandın o kadar. Büyütecek bir şey yok. Ben de bir gün aniden uyandığımda dedem yatağımda oturuyordu. Sonra tokat attım kendime ve hayal gördüğümü anladım.
Fakat uyandığımı sanıp kedi gördüm. Yani aslında uyanmamışım. Sonradan tekrardan uyandım.

Dün gece aniden uyandım. Karşımda bir kedi vardı. Eve kedi girdi sandım ve anneme seslendim. Daha sonra gerçekten uyandım ve onun hayal olduğunu anladım. Merak ettiğim durum ise bu neden olmuş olabilir? Düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz?

Bende 2 gün önce, gece uyandığım zaman odamın kapısından koridora doğru beyaz ışık görmüştüm. Bir an aksakallı dede çıkacak sandım ama sonra yattım.

Hocam o hiçbir şey. Ben rüyamdan uyanınca bıçaklandığımı hatta bıçağın bağırsaklarıma deydiğini hatırlıyorum. Fakat gerçek değilmiş. Bir şey olmaz merak etmeyin. Normal bir hayal yörmüşsünüz sadece.

Geri
Yukarı