Elektronik Hama Tidy-line 5'li akım korumalı priz 199 TL

@Andar Han Forum kurallarına tekrar bakmanızı, anlayarak okumanızı tavsiye ediyorum. Türkçeleştirme diye bir kural yok fakat düzgün türkçe kullanarak yazma kuralları var.

Paylaştığınız tunçmatikle aradaki fark ;

Hama max. akım 18.000 A (3x6.000A) - Tunçmatik max. akım 8000 Amper
Hama 220-240 V/50-60 Hz / 16 A - Tunçmatik 250V/50 Hz / 10 A
Hama 6 kv - Tunçmatik 6 kv
Hama Alman malı - Tunçmatik Türk malı

İnternet kullanmayı bilen herkesin ulaşabileceği bilgileri ilettim. Umarım yardımcı olmuştur.

@Impacto Öncelikle kural 58, yabancı kaynak kullanımındaki Turkçeleştirme hususuna işaret etmektedir. Sonrasında da maximum akım değerinin, MOV ile ilişkisi nedir? Ya da voltaj korumalı priz ile ilişkisi nedir? Bu prizler ne şekilde koruma sağlıyor da maximum akım değerini önemsememiz gerekiyor?

O değer, o değerden fazla ise iyidir de neyi, neden kullanıyoruz? Bilseydik keşke.

Bu prizler, akım koruması yapmıyor ki gerilim koruması yapıyor. Ani voltaj yükselmelerine karşı cihazları koruyorlar.

Son düzenleme:
@Andar Han İnterneti kullanarak erişebildiğim, üreticinin paylaştığı bilgileri faydalı olması açısından düzenleyip paylaştım. Daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız üreticiye mail yoluyla ulaşırsanız sanıyorum ki yardımcı olacaklardır. Sonrasında bizleri de aydınlatırsınız 👍

Geri
Yukarı