iPhone XR alınır mı?

Bütçe
12500

chump397

Hectopat
Daha fazla  
10.000 TL bandinda 2. el XR almayi dusunuyorum. iPhone isteme sebebim şu anda Redmi 9T kullanıyorum. Telefonum kasiyor, galeride video acilmiyor, acilirsa cok gec aciliyor. Genis aci kamerayla video cektigimde video kasiyor. Bu yuzden Android'den sogudum. Fakat yine de XR'dan daha mantikli onerilere de acigim.

iPhone Xr memnun etmeyebilir çünkü kamera modları konusunda fakir bir cihaz ve son 1 güncellemesi ya var ya yok, en az iPhone 11 (hatta 12) almaya bakın Apple tarafında derim. Farklı bir öneri olarak ikinci elden Galaxy S10 değerlendirilebilir bence.

Girişin de girişi Android kullanıyorsun tabii soğursun. 10k bütçede XR ı madara edecek amiral gemisi Android'ler alırsın. Huawei kanadında P40 Pro, OnePlus kanadında 10 Pro, Samsung kanadında S21+ gibi cihazlar alırsın.

Bence Android alın performans olarak daha memnun eder fakat XR'da güzel bir cihaz gerek tasarım gerek kamera performansı olsun,alınabilir ortalama 3-4 sene daha götürür sonrasında yavaş yavaş rahmetli olur hocam.
Not: Kasası veya bataryası değiştirilmiş iPhone'lardan,eski android telefonlardan kesinlikle uzak durun.

10.000 TL bandinda 2. el XR almayi dusunuyorum. iPhone isteme sebebim şu anda Redmi 9T kullanıyorum. Telefonum kasiyor, galeride video acilmiyor, acilirsa cok gec aciliyor. Genis aci kamerayla video cektigimde video kasiyor. Bu yuzden Android'den sogudum. Fakat yine de XR'dan daha mantikli onerilere de acigim.
amiral gemisi f/p android telefon alman daha iyi olabilir. çünkü xr çok eskide kaldı ki iphone desteğini kesebilir iphone alacaksan 12 veya üstü al ama bütçem yok diyorsan android alman daha mantıklı alırken de özelliklerine bak derim sorun yaşamaman için

Geri
Yukarı