Çözüldü Hamachi Could not write value Logmein Hamachi Ui

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Logmein Hamachi'yi kurarken şu hatayı veriyor.
Kod:
"Could not write value Logmein Hamachi Ui to key \Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run. Verify that you have suffcient access to that key , or contact your support personnel."

Bu hataya yoksay deyince ise bir süre sonra, "Service 'Logmein Hamachi Tunneling Engine'
(Hamachi2Svc) could not be installed, Verify that you have sufficient privileges to install system services." hatası veriyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı hata bendede var hamachiyi normal açtıgımda motorla bağlantı kurulamadı hatasını veriyordu ben de hizmetlerden açıyordum ve de bir gün programı açacağımda hizmetlerde yoktu bende silip tekrar yükleyeyim dedim bu hatayı verdi sanırsam programın bilgileri kayıt defterinde kalmış bir çok program denedim kendim de silmeyi denedim fakat nafile hiç bir şey olmadı vpn proxy vb. şeylerde kullanmıyorum nedeni nedir sence ? o_O (Yönetici başka hesap açtım fakat yine aynı hiç bir şey değişmedi)

Düşük sürümler deneyin. Servisi açamadığından ve kayıt defterinde kayıtlar olduğundan açamıyorsunuz. Kısaca doğru silemediğinizden açamıyorsunuz.
Kardeşim Teamwiever yada alpemix uzerınden yapabılır mısın? Benım PC'ye bır turlu yapamıyorum ?

Adsız.png

Abi çok saol oldu. Kardeş sende eski sürüm indir ama şu sürümü 1.0.3.0.
Bende çalıştı, inş sende de çalışır. Yardım eden arkadaşa sonsuz teşekkür ediyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı