Hamachi indirdekten sonra ağa bağlanılmıyor

Real Defender

Hectopat
Yer
Konohagakure
Sorum başlıkta. Dün Hamachi indirdim internette sıkıntı yoktu ama bugün internete bağlanamıyorum, Wi-Fi bağlanıyor fakat internet erişimi yok diyor. Ethernet hiç görmüyor. Telefonun internetine bağlanabiliyorum. Hamachi sildim fakat yine olmadı. Şu an 'Complete Internet Repair' denedim, düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorum başlıkta. Dün Hamachi indirdim internette sıkıntı yoktu ama bugün internete bağlanamıyorum, Wi-Fi bağlanıyor fakat internet erişimi yok diyor. Ethernet hiç görmüyor. Telefonun internetine bağlanabiliyorum. Hamachi sildim fakat yine olmadı. Şu an 'Complete Internet Repair' denedim, düzeldi.

Hocam ne yapmamızı istiyorsunuz?Anlamadım.

Hocam ne yapmamızı istiyorsunuz? Anlamadım.

Arkadaş sanırım sonradan ekleme yapmış. Son cümleye "şu an" diye girmiş fark ettiyseniz.

Sorum başlıkta. Dün Hamachi indirdim internette sıkıntı yoktu ama bugün internete bağlanamıyorum, Wi-Fi bağlanıyor fakat internet erişimi yok diyor. Ethernet hiç görmüyor. Telefonun internetine bağlanabiliyorum. Hamachi sildim fakat yine olmadı. Şu an 'Complete ınternet repair' denedim, düzeldi.

Hocam Hamachi bilgisayara farklı bir bağlantı köprüsü kurar. Hamachi açıldığında normal ağın üstüne bu köprü geçer. Diğer kişilerde de aynı şekilde olarak birbiriniz ile bağlantı kurarsınız. Sorununuz geçtiğine göre bizim yapabileceğimiz bir şey yok. İyi günler. İyi sosyaller dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı