Çözüldü Hamachi "LogMeIn oturum açma hizmetine bağlanamıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mayonezketcap

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlarımla oyun oynamak üzere dün Hamachi indirdim fakat bana verdiği hata şu şekilde;

1663856641913.png

Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Çözüm
Farklı bir çözüm önerisi bulunan var mı?

Sorun devam ediyor...

Merhaba, arkadaşlarımla oyun oynamak üzere dün Hamachi indirdim fakat bana verdiği hata şu şekilde;

Eki Görüntüle 1524672

Devam ediyor. Yok mu çözüm önerisi olan?

Hatanın çözümü şu şekildedir;

1. Hamachi'yle ilgili her şeyi silin.
2. Daha sonra Internet Explorer'a girin ve araçlar-internet seçenekleri-gelişmiş-sıfırla deyin.
3. Herhangi bir tarayıcıyı kullanarak VPN.net – Hamachi by LogMeIn buradan hesabınıza giriş yapın. Eğer hesabınız yoksa kayıt olun.
4. Giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan My Networks kısmına tıklayın.
1664219132073.png

5. Tıkladıktan sonra Add Client seçin.
1664219198721.png

6. Sonrasında aşağıdaki seçili olan kutucuğu işaretleyin ve Continue basarak devam edin.
1664219235622.png

7. Karşınıza gelen son ekranda Download Now butonuna basarak indirmeyi başlatın. Bu size Hamachi indirmeye başlayacak ve kurulum tamamlanınca Hamachi hesabınıza otomatik giriş yapmış olacaksınız. Çözüm bu şekildedir.
Çözüm değil ama Hamachi yerine Tailscale kullanmanızı tavsiye ederim. Ücretsiz kullanım için aynı mail üzerinden giriş yapabilirsiniz.
Arkadaşlarım Hamachi kullanıyor ve hepsini Tailscale indirmek için ikna etmek zor olur. Bu uygulama Hamachi ile ortak çalışabiliyor mu? Yani onlarda Hamachi üzerinden ben bu uygulama üzerinden aynı ağa ve oyuna bağlanabilir miyiz?

Arkadaşlarım Hamachi kullanıyor ve hepsini Tailscale indirmek için ikna etmek zor olur. Bu uygulama Hamachi ile ortak çalışabiliyor mu? Yani onlarda Hamachi üzerinden ben bu uygulama üzerinden aynı ağa ve oyuna bağlanabilir miyiz?
Ne yazık ki aynı uygulamayı kullanmanız gerekiyor. Sunucuyu başka bir arkadaşınız kuracaksa onun Tailscale indirmesi yeterli olacaktır ama bence ikna herkesi etmeye çalışın. Kendi gözlemlediğim kadarıyla Hamachiden çok daha iyi.

Farklı bir çözüm önerisi bulunan var mı?

Sorun devam ediyor...

Eki Görüntüle 1524672

Devam ediyor. Yok mu çözüm önerisi olan?

Hatanın çözümü şu şekildedir;

1. Hamachi'yle ilgili her şeyi silin.
2. Daha sonra Internet Explorer'a girin ve araçlar-internet seçenekleri-gelişmiş-sıfırla deyin.
3. Herhangi bir tarayıcıyı kullanarak VPN.net – Hamachi by LogMeIn buradan hesabınıza giriş yapın. Eğer hesabınız yoksa kayıt olun.
4. Giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan My Networks kısmına tıklayın.
1664219132073.png

5. Tıkladıktan sonra Add Client seçin.
1664219198721.png

6. Sonrasında aşağıdaki seçili olan kutucuğu işaretleyin ve Continue basarak devam edin.
1664219235622.png

7. Karşınıza gelen son ekranda Download Now butonuna basarak indirmeyi başlatın. Bu size Hamachi indirmeye başlayacak ve kurulum tamamlanınca Hamachi hesabınıza otomatik giriş yapmış olacaksınız. Çözüm bu şekildedir.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı