Han RX7 Veilside teknik özellikleri nedir?

Han Lue

Decapat
Daha fazla  
Hızlı ve Öfkeli Tokyo'dan bildiğimiz alfa evladı Han'ın 97 model FD kasa bir RX7 Veilside'ı var. Bu kasanın özellikleri nelerdir? İntrernette biraz baktım fakat 1.3 LT motorunun olması biraz garip geldi. Ayrıca veilside RX7 duvar kağıtlarınız varsa link bırakabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX7, Wankel motor kullanır. Mazda ve birkaç markanın kullandığı motordur. Günümüz pistonlu motorlarına göre çok farklı bir yapıdadır. Orijinali 238 beygirdir. Günümüzde sadece Mazda kullanmakta/kullanmaktaydı. Emisyon değerlerinin yüksek olması, kısa ömürlü oluşu, yapısı gereği yağ yakması nedeniyle Mazda kullanmayı bıraktı/bırakacak. Modifiye imkanları sayesinde Mazda hayranları tarafından beğenilen bir motordur. Wankel motor hakkında bilgilendirecek video bırakıyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX7, Wankel motor kullanır. Mazda ve birkaç markanın kullandığı motordur. Günümüz pistonlu motorlarına göre çok farklı bir yapıdadır. Orijinali 238 beygirdir. Günümüzde sadece Mazda kullanmakta/kullanmaktaydı. Emisyon değerlerinin yüksek olması, kısa ömürlü oluşu, yapısı gereği yağ yakması nedeniyle Mazda kullanmayı bıraktı/bırakacak. Modifiye imkanları sayesinde Mazda hayranları tarafından beğenilen bir motordur. Wankel motor hakkında bilgilendirecek video bırakıyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bilgilendirme için teşekkürler. videoyu izliyorum
13B 1.3 litre çift rotary(yaklaşık 6 silindire denk geliyor) çift Turbo rakipleri gibi stok kağıt üstünde 280 HP amatör drag yarışları için 10 numara dengesiz bir motor.
bilgi için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı