Hangi 1660S modeli alınmalı?

Temiz ikinci el ekran kartı bulmak çok zor be hocam hani hiç o topa girmek istemiyorum riskli geliyor. Hani şu an sıfır 2060 6 GB ikinci el 8400 veya 9400F kafama yattı karar kıldım bunlarda.

Teşekkür ederim yardımlarınız için bir de son bir şey sormak istiyorum i3 8100 ile 1080p de RTX 2060 6 GB oyunlarda aşırı oynatmayacak derecede darboğaz yapar mı çünkü bir süre i3 8100 de kullanacağım sonra 9400F veya 8400 ile değiştireceğim işlemciyi.
Valla onu bilemem ama şöyle söyleyeyim zamanında G4600 ve RX 570 kombosu kullandım darboğazdan oyun oynanmayacak halde değildi sizde de öyle olmaz diye düşünüyorum. Olmadı sanal çözünürlük yükseltme özelliği vardı 2K’ya veya 4K’ya sanal çözünürlük ile yükselttiğiniz zaman darboğaz ortadan kalkar.

AMD almam.

İşlemcim cok iyi değil değiştirmeyide düşünmüyorum bir süre 3 4 yil idare etsin sonra yeni sistem dizerim sifirdan.

Dediklerinin hepsini biliyorum merak etme AMD kart alıp dertsiz başima dert almam.

AMD alacağimi sanmıyorum.

Akp sağ olsun 😂

Galax fiyat performans olarak iyi gibide ariza çıkar mı sanki ses sorunu coolwhine falan kronik sekilde var diye duymustum Galax 1660S'lerde.

AMD'ye ön yargılısın 1660S alırsan pişman olacaksın ;) 1660S al ve seneye mağdur olduğunda görüşürüz ;))))

AMD'ye ön yargılısın 1660S alırsan pişman olacaksın ;) 1660S al ve seneye mağdur olduğunda görüşürüz ;))))

Keşke okusanız 2060 6 GB almaya karar verdim zaten!

Hocam Gigabyte olanı alın ama İtopya'da 4700 TL.

2060'a karar kıldım Gigabyte 2060 6bin TL.

Ön yargı değil gerçekler bunlar AMD kart alıp düzgün kullanamayacağıma 10 15 FPS az alırım daha iyi AMD kartta kullandım zamanında ve sorundan başka bir şey çıkartmadı NVIDIA da 1 kez bile sorun yaşamadım ne driver olarak ne donanımsal olarak AMD donanımsal olarak da yazılımsal olarak da 3.sınıf.

Vallahi onu bilemem ama şöyle söyleyeyim zamanında G4600 ve RX 570 kombosu kullandım darboğazdan oyun oynanmayacak halde değildi sizde de öyle olmaz diye düşünüyorum. Olmadı sanal çözünürlük yükseltme özelliği vardı 2K'ya veya 4K'ya sanal çözünürlük ile yükselttiğiniz zaman darboğaz ortadan kalkar.

Anladım çok teşekkürler zaten 1660S'de neredeyse hiç rahatsız etmeyecek düzeyde ufak darboğaz vardı 2060 dada 1080p de bir süre idare eder sonrasında zaten işlemci yükseltilecek geçici bir süre kullanılacak i3 8100 de yani.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı