Hangi 7900 XTX alınmalı?

Bütçe
40000
O paraya biraz daha çıkılıp bu alınmalı.

Bütçe varsa:

Daha pahalıya XTX yerine XT olanı neden alsın ki üstelik model olarak Sapphire Nitro ve ASUS TUF'dan daha kötü olduğundan bahsetmiyorum bile.

Vapor alırdım. Pulse modeli bile TUF'tan iyi bence. TUF'ın fan devirleri çok agresif. Pulse modeli daha düşük fan devri ile daha düşük sıcaklıkta tutabiliyor kartı. Vapor daha da iyidir.

@galeyanageldim hocam neye güldünüz acaba söyleyin biz de gülelim.

Yok size değil 7900XT öneren arkadasa güldüm aslında

Vapor alırdım. Pulse modeli bile TUF'tan iyi bence. TUF'ın fan devirleri çok agresif. Pulse modeli daha düşük fan devri ile daha düşük sıcaklıkta tutabiliyor kartı. Vapor daha da iyidir.

Pulse modeli bile TUF'tan iyi bence. Düşüncenize katılmıyorum. TUF soğutmasıyla öne çıkan bir kart daha düşük devirde daha iyi soğutma sağlıyor Nitro'ya göre. Testleri mevcut. İki kart arasında yer yer değişen 1-2FPS fark var. İleride satarken daha kolay olması sebebi ile ASUS tercih ettim. Teşekkürler tüm yorumlar için

Yok size değil 7900XT öneren arkadasa güldüm aslında

Pulse modeli bile TUF'tan iyi bence. Düşüncenize katılmıyorum. TUF soğutmasıyla öne çıkan bir kart daha düşük devirde daha iyi soğutma sağlıyor Nitro'ya göre. Testleri mevcut. İki kart arasında yer yer değişen 1-2FPS fark var. İleride satarken daha kolay olması sebebi ile ASUS tercih ettim. Teşekkürler tüm yorumlar için
Ben 6800 XT TUF kullandim, şimdi de 7900 XT Pulse kullanıyorum. TUF kullanırken 71-72 derece civarında yüzde 66 civarı fan devrinde çalışıyordu. Pulse kart 70 dereceyi yüzde 30 civarı fan devri ile tutuyor. Kaldı ki 7900 XT'nin TDP değeri 6800 XT'den 50-60 W daha fazla.

Geri
Yukarı