Hangi AC oyunu alınmalı?

Seride herkesin ortak sevdiği oyunlar şunlar:
AC 2
AC Brotherhood
AC 4 Black Flag
AC Syndicate(AC Unity yüzünden pek oynanmadı fakat oynayanların da keyif alarak oynadığı bir oyun)
AC Odyssey
AC Valhalla

Yukarıdaki oyunlardan Odyssey veya Valhalla arasında seçim yaparak oyna. İkisi de birbirine benzer oldukları için birini bitirdikten sonra diğeri çok sarmaz. AC Odyssey RPG türüne daha çok uyan bir oyun. AC Valhalla ise içerik anlamında daha zengin bir oyun. Onun dışında hepsini oynayabilirsiniz.

AC1, AC3, AC Revelations, AC Origins, AC Unity çöplerinden de uzak durun. Zamlı fiyatlarını ve zamanınızı hak etmiyorlar. Rezil oyunlar.

Seride herkesin ortak sevdiği oyunlar şunlar:
AC 2
AC Brotherhood
AC 4 Black Flag
AC Syndicate(AC Unity yüzünden pek oynanmadı fakat oynayanların da keyif alarak oynadığı bir oyun)
AC Odyssey
AC Valhalla

Yukarıdaki oyunlardan Odyssey veya Valhalla arasında seçim yaparak oyna. İkisi de birbirine benzer oldukları için birini bitirdikten sonra diğeri çok sarmaz. AC Odyssey RPG türüne daha çok uyan bir oyun. AC Valhalla ise içerik anlamında daha zengin bir oyun. Onun dışında hepsini oynayabilirsiniz.

AC1, AC3, AC Revelations, AC Origins, AC Unity çöplerinden de uzak durun. Zamlı fiyatlarını ve zamanınızı hak etmiyorlar. Rezil oyunlar.

Hocam benim arkadaşlarım Odyssey'i kötülüyor. Arkadaşlığı bitirmek için zor tutuyorum kendimi.

Dostum şimdi sana AC serisini oynamış biri olarak söylüyorum eski oyunlara dönersen AC serisinde zamanın grafikleri ile karşılaştırıp oyunu sevmeyip siliceksin ve AC oynamayı düşünmezsin. Eskilerin hikayesi güzel yenilerin hikayesi orta ve grafikleri şahane şöyle söyleyeyim Origins ilk oyun mısır evreninde geçen bir seri bazı sahnesinde duygulandığımı bile söyleyebilirim. Piramitleri ve çölleri seviyorsan gayet güzel bir temaya sahip. AC Odyssey mö 431 yılında atina ve sparta arasında geçen bir savaştan kurgulanarak yapılmış bir seri. Odyssey de EA marketten aldığın itemlerin falan sana katkısı da var artı hasar olarak veya kanatlı at aldığın zaman fall damage yemiyordu. Onunda hikayesi güzel artı yönü olarak oyuna skiller eklendi bana sorarsanda Odyssey daha iyi ki Odyssey oynamak istiyorsan atlantis DLC paketini almanı şiddet ile öneririm. Valhalla dersen viking döneminde geçen daha oynamak nasip olmadı oynayanların bir kısmı vikings evreni sevdiği için güzel buldular bir kısmıda Odyssey kadar zevk vermediğinden kaynaklı sevemediler dyssey bir tek bilmedi.

AC Origins
------------------
Hikaye: 6/10
Grafikler: 8/10
Seslendirme: 6/10
Oynanış: 7/10
Işıklandırma: 8/10
--------------------
AC Odyssey.
Hikaye: 8/10
Grafikler 9/10
Seslendirme: 7/10
Oynanış: 8/10
Işıklandırma: 8/10
---------------------
Tarafımca yorumlamaya çalıştım eksiğim yanlışım var ise kusuruma bakmayın.

Seriye bağlanmak istiyorsan AC2-AC Brotherhood-AC Revelations gibi oyunları kesinlikle oynamalısın. İnsanların bir bölümü sevmez ancak AC3'ü de şahsen severim ve benim için özel bir oyundur. Farklı bir havası var. AC4 Black Flag tamamen kendine has bir oyun ve mutlaka oynamalısın. Rogue oynasan da olur oynamasan da gibi bir havası var. AC Unity-Syndicate nedense sarmıyor. Bağlanamıyorsun oyuna. AC Origins yeni stile adım oyunu ve bence yetersiz. AC Odyssey birçok yönden iyi ve güzel bir oyun. Valhalla ise teması bakımından ilgi çekici ve oynanabilirliği de zaten güzel bir oyun.

Hocam o kadar yazmışsınız bari Odyssey de yazsaydınız😀
Odyssey'i, Assassin's Creed Rogue'u ve Assassin's Creed III'ü yazmayı düşündüm ama aklımda pekte iyi oyun olarak kalmadıkları için yazmayı tercih etmedim.
Assassin's Creed III'ü oyunun ilk 10 saati ana karaktere erișemediğimiz için sevmemiştim. Aşırı sıkıcı gelmişti bana.
Assassin's Creed Rogue'un kendimce hakkını yemiş olabilirim çünkü Black Flag'den hemen sonra başlamıştım ve birebir aynı mekaniklerden ötürü çabucak bırakmıştım. Belki bir gün tekrardan denerim.
Odyssey ise Kassandra yüzünden çekilmez geliyor. Herkes Kassandra şöyle iyi böyle iyi dediği için oyunun başında Kassandra'yı seçtim ama bir türlü ısınamadım. Oyunu yaklaşık 35 saat oynadım ve ilk 20 saat eğlenceli gelmişken sonraki 15 saat birbirini tekrar etmeye başlamıştı ve hikayesi sürekli oynanış süresini uzatmak için eklenmiş eften püften görevlerle doluydu. Ana karaktere ısınamadığım için oyundan soğudum denebilir.

Geri
Yukarı