Hangi AC oyunu alınmalı?

iCommen

Hectopat
Arkdaşlar, yaz indirimlerinde ezio üçlemesini almıştım. Öncesinde oynadığım tek AC oyunu syndicate idi. Şu an hepsi indirime girmiş, hepsini almayı düşünüyorum.
Fakat black flag ve rogue için aynı oyun diyorlar ve bence alma bir şey kaybetmezsin dediğiniz bir oyunu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rogue daha yeni mekaniklere sahip Black Flag'den daha sonra çıkmış bir oyun, ancak Black Flag'ın senaryosu daha eğlenceli, daha detaylı. Black Flag oynayın, ileride korsanlığı özlerseniz Rogue oynarsınız.

Rogue daha yeni mekaniklere sahip Black Flag'den daha sonra çıkmış bir oyun, ancak Black Flag'ın senaryosu daha eğlenceli, daha detaylı. Black Flag oynayın, ileride korsanlığı özlerseniz Rogue oynarsınız.
Şu an için unity, black flag, odyssey, originsi sepete ekledim. Paket olarak origins ve odsseyde neleri almalıyım? odssey ac 3 remastered ve liberation veriyor sanırım paketin içinde

Origins'de pek bir şey almanıza gerek olduğunu düşünmüyorum, Odyssey'in DLC'lerinin çok iyi olduğu söyleniyor
Şu an için unity, black flag, odyssey, originsi sepete ekledim. Paket olarak origins ve odsseyde neleri almalıyım? odssey ac 3 remastered ve liberation veriyor sanırım paketin içinde

Yeni konular

Geri
Yukarı