Hangi adrenalin sürümü yüklenmeli?

Valla ben senin yerinde olsam PSU, işlemci ve ekran kartını yollarım 😃. Yani bildiklerimi sana aktarmaya çalışıyorum. Teknik servis olmadığım için kesin bilgi veremem.
Ekran kartı veya psu da problem olsa reset veya yükte ekran kararması olmaz mı hocam?Sistem ilk açıldığında veya yeniden başlatırken bile oluyordu problem

Valla ben senin yerinde olsam PSU, işlemci ve ekran kartını yollarım 😃. Yani bildiklerimi sana aktarmaya çalışıyorum. Teknik servis olmadığım için kesin bilgi veremem.
M2 den dolayı yapar mı peki?
@CillianMurphy hocam,psu,ekran kartı ve işlemciyi hep birlikte servis kabul eder mi?Sadece işlemci ve ekran kartını götürsem nasıl olur?Ne gibi bir sorun olur?Benim için dezavantajı ne olur?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı