Hangi AE sürümünü kullanılmalı?

AdmoSegat

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar sorum başlıktaki gibi hangi After Effects sürümünü kullanmalıyım.
Ama eski bir PC de maalesef ki ben ae de TT (TikTok) Instagram'a frag movie, amv ve lyrics videolar atacağım sizce hangi sürümünü kullanayım.

PC:
4 RAM.
Intel 5.nesil (5500)
Intel HD Graphics 5500u.
500HDD.

Not: Eğer ki ae olmazsa Sony Vegas Pro 16 olur mu? 15 ya da 14 kısacası 14 ve üstü çalışır mı? Ae olmazsa.

Evet arkadaşlar sorum başlıktaki gibi hangi After Effects sürümünü kullanmalıyım.
Ama eski bir PC de maalesef ki ben ae de TT (TikTok) Instagram'a frag movie, amv ve lyrics videolar atacağım sizce hangi sürümünü kullanayım.

PC:
4 RAM.
Intel 5.nesil (5500)
Intel HD Graphics 5500u.
500HDD.

Not: Eğer ki ae olmazsa Sony Vegas Pro 16 olur mu? 15 ya da 14 kısacası 14 ve üstü çalışır mı? Ae olmazsa.

2014-2015 arası takılabilirsiniz, olmazsa CS6 geçebilirsiniz.

Anladınm peki 8 alana öneribileceğiniz bir şey *

CS6 güzel edit çıkartır mı fikriniz var mı bir de Vegas nasıl olur 14 15 16?

Tabii ki de çıkartabilirsiniz, zaten temel olarak aynı şeyleri çıkartırsınız. Sadece roto brush gibi efektler olmayabilir, varsa daha ilkel sürümleri vardır. Ek olarak tabii arayüz farkları.

Ek olarak Vegas üzerinden yapabileceğinizi düşünmüyorum, Sony Vegas, Premiere gibi kurgu programıdır ve After Effects ile yapabileceğiniz çoğu şeyi yapamazsınız.

Tabii ki de çıkartabilirsiniz, zaten temel olarak aynı şeyleri çıkartırsınız. Sadece roto brush gibi efektler olmayabilir, varsa daha ilkel sürümleri vardır. Ek olarak tabii arayüz farkları.

Ek olarak Vegas üzerinden yapabileceğinizi düşünmüyorum, Sony Vegas, Premiere gibi kurgu programıdır ve After Effects ile yapabileceğiniz çoğu şeyi yapamazsınız.
Eğitim videolarında çok iyi SVP Edit videoları var ona geçmek istiyorum zaten 4 ram

Peki bana ucuz bir yerden 8 ya da 4 RAM önerir misiniz 1666 MHz DDR3

Eğitim videolarında çok iyi svp edit videoları var ona geçmek istiyorum zaten 4 RAM.

Peki bana ucuz bir yerden 8 ya da 4 RAM önerir misiniz 1666 MHz DDR3.

Önceki belleklerinizin çip üreticisi nedir? CPU-Z uygulamasında SPD veya Memory kısmı üzerinden bakabilirsiniz.

Önceki belleklerinizin çip üreticisi nedir? CPU-Z uygulamasında SPD veya Memory kısmı üzerinden bakabilirsiniz.

Tamamdır bakacağım yardımcı olur musunuz?

Anlayamadım detaylı anlatır mısınız? CPU-Z Uygulamasını mı indireyim
Çince Yazılar var yardımcı olur musunuz?

Yazacak mısınız işim varda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı