Hangi Air Jordan'ı almalı?

Zevk meselesi tabii ben 3400 lira verecek olsam en çok giyebileceğimi seçerdim yoksa bence mavi falan çok güzel ama her şeyle uymaz.

Tabii, benim tercihim ise 3400 TL verdiysem bu ayakkabı kendisini gösterecek şeklinde olurdu. Konu sahibinin aklında hangisi varsa ona göre alsın diyelim.

Tabii, benim tercihim ise 3400 TL verdiysem bu ayakkabı kendisini gösterecek şeklinde olurdu. Konu sahibinin aklında hangisi varsa ona göre alsın diyelim.

Aynı şekilde 1. ve 2. modellerin kendini göstermeyeceğini düşünüyorum. Ama diğer hiç biri de tam istediğim gibi değil.

Aynı şekilde 1. ve 2. modellerin kendini göstermeyeceğini düşünüyorum. Ama diğer hiç biri de tam istediğim gibi değil.

Ben bunlar arasında kendime mavi olanı alırdım sanırım taban rengi de ayakkabının renk dağılımını biraz dengeliyor.

Krem çok tatlı olsa da kire daha hassas. Böyle dönemlik giymek için ideal, yaz mevsiminde güzel havalarda dolanmak için.

Ben bunlar arasında kendime mavi olanı alırdım sanırım taban rengi de ayakkabının renk dağılımını biraz dengeliyor.

Krem çok tatlı olsa da kire daha hassas. Böyle dönemlik giymek için ideal, yaz mevsiminde güzel havalarda dolanmak için.

Mavi olana taban rengi yüzünden bir türlü sıcak bakamadım.

Hiç biri tam aradığım renk değil çok az renk seçeneği var. Bizim ülkeyle mi alakalı sadece bu kadar mı üretiliyor.

Sanmam bu kadar az olsun. Ama Nike'ın Amerika dışına her modelini gönderdiğini sanmıyorum. Almanya'daki mağaza bildiğin dede ayakkabısı doluydu misal, İstanbul'da Beyoğlu şubesini gidiyordun farklı modeller, AVM'lerde farklı modeller buluyorsun.

İnternet mağazaları da pek farklı değil A'dan Z'ye her modeli ve seçeneği bulman imkansız.

Hocam 1 Mid almayın High'lara ve Low'lara daha düşük kaliteleri. Aynı zamanda gerçek hayatta ben açıkçası nasıl göründüklerini beğenmiyorum. Low almanız önerimdir.

Ülkemizde aradığım kırmızı beyaz renk yok. Bunlardan en iyi renk sizce hangisinde?

Asıl istediğim yeşil olanın yeşil kısımlarının kırmızı olanından, fakat hiçbir yerde yok.

Siz bunların arasından hangisini alırdınız.

Normalde bred varsa her zaman bred tercih edilir fakat mid aldığına göre OG renk tercih etmeye çok da gerek yok. O nedenle şahsen Magic Ember/Beyaz/Siyah/Sundial olan rengi alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı