Hangi Air pods alınır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video fazlasıyla yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

QCY modellerine göz gezdirebilirsiniz. 2 yıldır QCY T5 kullanıyorum ses ve müzik konusunda beni yeterince tatmin ediyor fakat görüşme kalitesi fiyasko. Şimdilerde daha üst modelleri daha şık tasarımlarla bulunuyor. Youtube'dan kıyaslama videolarını da izleyebilirsiniz.

Kardeşim en iyisi vatan computer sitesine gir oradan aksesuarlara tıkla ve kulaklığı seç sol araç çubuğundan bluetooth kulaklığı şeç ve artan fiyat sıralamasından sana en uygun ve en güzel geleni seç satın al bunu sadece vatan computer için değil diğer elektronik mağazaların sitesinde de yap
buyur kardeşim senin için ben yaptım indirimdeymiş üstelik air pods gibi kulaklık

Hocam 200 TL'ye kadar olan kulaklıklardan en iyisi budur bana göre. Kendim kullanıyorum. Kutusunun iki ay şarjı gidiyor, kulaklığın kendisi 4.5 5 saat gidiyor. Ses kalitesi gayet iyi. Paketlemesi ve kargo süresi zaten gayet iyi, klasik Amazon kalitesi. Bence düşünmeden alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı